Хіти тижня. Тільки початок? Печерський суд заблокував низку українських сайтів

Рішенням судді Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів.

Печерський райсуд Києва прийняв рішення про обмеження доступу до десятків сайтів. Про це повідомляє платформа для блогерів Еnigma.ua, яка також виявилися заблокована, передають Патріоти України.

Зазначається, що спочатку користувачі “Фрінет” бачили повідомлення про блокування платформи на підставі указу президента України від 15 травня 2017 року, яким також блокувався доступ до російських ВКонтакте, Yandex, Mail.ru та ін..

Пізніше провайдер “Фрінет” повідомив, що доступ до ресурсу обмежений “у відповідності з вимогами чинного законодавства та/або рішенням суду”. Інформація про рішення суду також доступна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Постанова вимагає блокувати нас майже на всіх великих провайдерах, у тому числі мобільних, через це у більшості наших користувачів вже почалися проблеми з доступністю сайту», – йдеться в повідомленні Еnigma.ua.

За даними Еnigma.ua, причиною блокування сайту стало розміщення матеріалу під назвою «В Україні багато правоохоронців об’єднуються в ОЗУ для боротьби з правозахисниками».

Крім того, рішенням судді Печерського райсуду Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів, серед яких https://trident-ua.info, https://blogs.korrespondent.net, https://informator.news/.

Платформа вже звернулася до адвокатів, і збирається через суд скасувати це рішення і “вимагати покарання для тих, хто вирішив заблокувати сайти через кримінальну справу, яке не має ніякого відношення до ресурсів і їх власників”.

Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 4:00

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському пар...

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...