Хіти тижня. Тільки початок? Печерський суд заблокував низку українських сайтів

Рішенням судді Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів.

Печерський райсуд Києва прийняв рішення про обмеження доступу до десятків сайтів. Про це повідомляє платформа для блогерів Еnigma.ua, яка також виявилися заблокована, передають Патріоти України.

Зазначається, що спочатку користувачі “Фрінет” бачили повідомлення про блокування платформи на підставі указу президента України від 15 травня 2017 року, яким також блокувався доступ до російських ВКонтакте, Yandex, Mail.ru та ін..

Пізніше провайдер “Фрінет” повідомив, що доступ до ресурсу обмежений “у відповідності з вимогами чинного законодавства та/або рішенням суду”. Інформація про рішення суду також доступна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Постанова вимагає блокувати нас майже на всіх великих провайдерах, у тому числі мобільних, через це у більшості наших користувачів вже почалися проблеми з доступністю сайту», – йдеться в повідомленні Еnigma.ua.

За даними Еnigma.ua, причиною блокування сайту стало розміщення матеріалу під назвою «В Україні багато правоохоронців об’єднуються в ОЗУ для боротьби з правозахисниками».

Крім того, рішенням судді Печерського райсуду Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів, серед яких https://trident-ua.info, https://blogs.korrespondent.net, https://informator.news/.

Платформа вже звернулася до адвокатів, і збирається через суд скасувати це рішення і “вимагати покарання для тих, хто вирішив заблокувати сайти через кримінальну справу, яке не має ніякого відношення до ресурсів і їх власників”.

Хіти тижня. Розкол у королівській родині: Принц Вільям шокований рішенням принца Гаррі та Меган Маркл

неділя, 28 лютий 2021, 22:00

Останні рішення Меган і Гаррі можуть зовсім зруйнувати і так напружені стосунки між братами. Днями стало відомо, що принца Гаррі та Меган Маркл позбавлять усіх титулів через рішення скласти обов'язки королівської сім'ї. Принц Вільям шокований та засмуч...

ЄС повертає гідність через ганьбу: Візит Борреля до Москви був і приниженням, і успіхом. Без цього візиту, не було б рішення про санкції" – голова МЗС Литви

неділя, 28 лютий 2021, 21:34

Візит голови європейської дипломатії Жозепа Борреля до Москви на початку цього місяця був приниженням, але також і успіхом, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс, зазначають Патріоти України. «Думаю, що ц...