Хіти тижня. ​"Толик, за**нись и приезжай в Украину... Толя, ты сц*кло!" - Гончаренко відповів Шарію в прямому ефірі (відео)

Язикатий пропагандон не зміг коректно спростувати закиди у персональному боягузстві

Нардеп від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, намагаючись домогтися від Анатолія Шарія відповіді на питання про причини його відсутності в Україні, викликав у того "істерику" і позбавив прокремлівського запроданця левову частки часу на пропаганду його партії на проросійському телеканалі "НАШ", зазначають Патріоти України.

Так, під час ток-шоу на телеканалі, відомому своєю симпатією до антиукраїнському налаштованим персоналій, ведучі дали слово блогеру Шарію, з яким спілкувалися по відеозв'язку. За сюжетом, швидше за все, передбачалося, що Шарій розповість, як його партія піариться на темі коронавируса: активісти партії роздають листівки з інформацією про захворювання та заходи профілактики. Однак після появі в цій же програмі Олексій Гончаренка, той зажадав щоб Шарій, який постійно проживає в Нідерландах, відповів на просте питання: чому він не повертається в Україну.
Проросійський блогер заявив, що основна причина його неповернення - перебування в списках розшукуваних злочинців. Причому перебування на протязі вже досить тривалого часу. І Шарій буквально влаштував істерику, коли Гончаренко запропонував йому не ховатися, а все ж приїхати в Україну і тут довести свою невинність. Нардеп як приклад навів Юлію Тимошенко, яка не побоялася навіть арешту, а також Петра Порошенка, який і не думає їхати з нашої на постійне місце проживання закордон, незважаючи на колосальний тиск з боку політичних опонентів і не дивлячись на масовану кампанію з дискредитації екс-президента. Толком відповісти язикатому Шарію було нічим, крім грубості і переходу на особистості, до речі і своє пряме включення він також почав з образ. У підсумку ця перепалка зайняла левову частину часу, відведеного на участь запроданця в тому ток-шоу.
Коли Шарій все ж отримав можливість "відкатати сольну програму", він коротко розповів про ситуацію з поширенням коронавирусу в Європі. Причому, розповів у властивій йому суб'єктивної і вкрай тенденційною манері з "апокаліптичними нотками і невтішним прогнозом".

"Брат Ермака не только продавал должности, но и уничтожал бизнес под заказ", - Bihus.Info (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:58

"Денис Ермак, брат главы Офиса президента Андрея Ермака, организовал кампанию по уничтожению бизнеса крупнейшего частного порта в Украине "ТИС" и его международных партнеров", - пише Bihus.Info, передають Патріоти України, і продовжує: . "Делать это с...

"Молодые кадры Зеленского позорят нашу страну", - Кудренко про скандал з Супрун і Маском

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:28

"О чем там речь. А речь о том, что относительно молодые кадры, которые пришли на первые места вместе с Зеленским, мягко говоря, очень позорят нашу страну. И может дело в возрасте, может в некомпетентности, может в бестактности и отсутствии личной культ...