Хіти тижня. Топ-чиновниця в Україні після гучного секс-скандалу отримала нову посаду

Екс-заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, звільнена з цієї посади після гучного секс-скандалу, стала радницею голови Державного космічного агентства України. Про це Клітіна написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Намагаюся допомогти Космічному агентству залучити допомогу донорів та міжнародних фінансових організацій, щоб реалізувати серію інноваційних проектів. Бачу бажання вивести наш комічний сектор з поступового процесу відмирання через, в першу чергу, корупцію та чиновницьку байдужість менеджерів", - зазначила вона.

Клітіна додала, що після приходу на нову посаду вона відчула опір з боку групи "ненажерливих" депутатів, які хочуть поставити когось "свого", щоб грабувати "Південмаш" та КБ "Південне". "Ганьба!" - написала радник голови Державного космічного агентства.

У листопаді 2019 року Олександра Клітіна потрапила в гучний скандал інтимного характеру. Скандал розгорівся після того, як депутат Антон Поляков у своєму Тelegram-каналі опублікував фрагмент розмови нардепів з "Слуги народу", в якому мова йде про те, що нібито Клітіна отримала свою посаду, надавши послугу інтимного характеру.

Сидів у барі на даху та пив горілку: Стало відомо про перебування принца Гаррі в наркологічній клініці

середа, 15 липень 2020, 13:59

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів. З'ясувалося, що в юності Гаррі зловживав наркотиками і одного разу потрапив в клініку для наркоманів. Також принц Гаррі відчував слабкість і д...

Побачили та "конфіскували": Найманці "ДНР" похвалилися "віджатою" дорожньою технікою (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:15

Підставою для "конфіскації" стало те, що власник спецтехніки переїхав на територію, підконтрольну Україні. "Польовий командир ДНР" Олександр Ходаковський похвалився, що "віджав" кілька вантажівок, асфальтоукладальників і екскаваторів, які терористи вия...