Хіти тижня. Трагедія вже надихнула росіян на нові фейки: У вибухові в Бейруті знайшли "український слід" (скріншот)

Після вибуху в Бейруті в соцмережах російські користувачі повідомили про причетність до трагедії нібито двох українських кораблів. Таку інформацію опублікував зокрема канал "17 термідора 228 года". На його повідомлення звернув увагу український користувач Twitter Анатолій Штірліц, передають Патріоти України.

"Пишуть про два українських (!!!) кораблі в порту Бейрута, які були пришвартовані на місці вибуху – імовірно з вантажем аміачної селітри (головний компонент класичної промислової вибухівки). Тобто в точності повторення катастрофи в порту Тексас-Сіті в 1947 році", - написав "17 термідора 228 року".

Штірліц іронічно прокоментував пост росіян. "Навіть не сумнівався, що Росія відразу напише про Україну ... Годуй вату", - написав він.

У порту Бейрута нібито опинилися українські кораблі

Українець іронічно відреагував на російський фейк

З архіву ПУ. Закидали камінням: Російським військовим влаштували "теплий" прийом у Сирії (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 3:00

Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. За деякими джерелами, турецька частина патруля застосувала сль...

Резонанс тижня. "Крим - російський": Від коронавірусу помер колишній президент Франції

субота, 5 грудень 2020, 2:00

Політик був впевнений, що Україні ніколи не стати членом НАТО та ЄС. Стан здоров'я 20-го президента Франції різко погіршився після госпіталізації з серцевою недостатністю в середині листопада, лікарі виявилися безсилі йому допомогти. Д'Естен походив з ...