Хіти тижня. Третя світова: Ексгенерал КДБ оцінив ймовірність ядерної війни

Російський президент Володимир Путін, який час від часу загрожує світу ядерною війною, не здатний першим натиснути на червону кнопку валізи, що приводить ядерну зброю в стан боєготовності.

Про це розповів ексгенерал і колишній керівник військової розвідки КДБ Олег Калугін, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

За його словами, він розуміє, що в цій війні загинуть усі, а той, хто її почне, увійде в історію як найбільший злочинець. "Путін – людина багато в чому рішуча, він не хвалько і може зробити те, що має на увазі. Потрібно бути особливо обережним, але до атомного страхіття він не дійде. В ядерній війні всі загинуть, а той, хто першим натисне на ядерну кнопку – увійде в історію, як найбільший злочинець проти людства. Путін це знає. Тому їздить різними країнами, зустрічається, обіймається з різними лідерами. Це краще, ніж натискати на кнопки з бойовими головками", – підкреслив Калугін.

Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн. грн.

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...

Мільйонні доходи, авто та нерухомість: Оприлюднено декларацію спікера Ради Разумкова

субота, 30 травень 2020, 16:30

Голова Верховної Ради минулого року отримав 1,3 млн грн доходів та позичив третій особі 26,7 млн грн. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков за минулий рік задекларував 1,27 млн грн доходів, а також позичив 26,7 млн грн третій особі. Про це вказано у де...