Хіти тижня. Тріумвірат: Політолог, який передбачив президентство Зеленського, розповів, хто насправді "рулить" Україною

За словами Віктора Бобиренка, в історії є чимало прикладів, коли до влади в тій чи іншій державі приходив тріумвірат, який, рано чи пізно розпадався.

Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах до влади в Україні прийшов «тріумвірат», всередині якого вже почався конфлікт. Про це в ексклюзивному інтерв'ю заявив політолог Віктор Бобиренко, який ще в 2015 році передбачив президентство Зеленського, передають Патріоти України.

«Зараз створився своєрідний тріумвірат: Пінчук, Коломойський і Зеленський. І олігархи думають, що президент буде керованим», - зазначив він, додавши, що не все йде так, як вони розраховували, і що Володимир Зеленський веде свою гру.

«Вова зрозумів, що він сам по собі бренд. І що зараз грошовий ресурс важливий, але ще важливіше інші ресурси - канали комунікації, тобто телеканали в даному випадку, і соцмережі, і третій ресурс - це бренд. Бренд - у нього, телекомунікації - у Пінчука і Коломойського. І вони грають», - зазначив полотолог.
За словами Бобиренка, в історії є чимало прикладів, коли до влади в тій чи іншій державі приходив тріумвірат, який, рано чи пізно розпадався. «Був тріумвірат Помпея, Цезаря і Красса, потім - Лепід, Антонія і Октавіана. Вони розпадалися, і тріумвіри починали "мочити" один одного. Тобто я не Ванга, а історично моделюю, що і цей тріумвірат розпадеться. Думаю, що конфлікт вже зараз пішов», - додав політолог.
Джерело: Факты

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...