Хіти тижня. Трохи побіліла: На Донбасі "бандерівці" атакували Королевську (відео)

Народного депутата України Наталію Королевську в ході візиту до будівлі Донецького окружного суду обсипали борошном мітингувальники.

Депутат прибула до суду, щоб взяти участь в одному з розглядів, що стосуються виборів. Сама Королевська стверджує, що борошно на неї сипали агресивно налаштовані молоді люди.

Користувачі під новиною висловили скепсис щодо події, зазначивши, що Королевська ніби навмисне одяглася так, щоб не забруднитися від борошна. Також вони запропонували застосовувати проти депутатів парламенту - "перебіжчиків" більш радикальні методи впливу.

"Розгін КС" вже узгоджений з ЄС та послами G7 – Арахамія

субота, 31 жовтень 2020, 17:11

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія наголосив, що ідею Володимира Зеленського про оновлення складу Конституційного суду України вже підтримав Європарламент і цю пропозицію також узгодили з послами країн Великої сімки. Про це слуга написав у сво...

Хіти тижня. Розплакалася та пішла, забравши урну: В Ірпені волонтерку опитування Зеленського засмутили питання кандидата в депутати (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 17:00

Ярослав Куц зажадав від інтерв'юерки відповісти, хто її уповноважив проводити це опитування. В Ірпені волонтерка, яка проводила опитування президента України Володимира Зеленського, розплакалася через питання кандидата в Ірпінську міську раду від "Євро...