Хіти тижня. Трохи побіліла: На Донбасі "бандерівці" атакували Королевську (відео)

Народного депутата України Наталію Королевську в ході візиту до будівлі Донецького окружного суду обсипали борошном мітингувальники.

Депутат прибула до суду, щоб взяти участь в одному з розглядів, що стосуються виборів. Сама Королевська стверджує, що борошно на неї сипали агресивно налаштовані молоді люди.

Користувачі під новиною висловили скепсис щодо події, зазначивши, що Королевська ніби навмисне одяглася так, щоб не забруднитися від борошна. Також вони запропонували застосовувати проти депутатів парламенту - "перебіжчиків" більш радикальні методи впливу.

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...

На Херсонщині затримали агента ФСБ: Мав завдання збирати підписи "для подачі води в Крим" (відео)

субота, 23 січень 2021, 12:05

Служба безпеки України викрила та задокументувала протиправну діяльність мешканця Херсонщини, який входить до агентурного апарату ФСБ РФ та афілійованого з нею так званого "МДБ ЛНР". Відповідний пресреліз СБ України оприлюднила ранком суботи, 23 січня ...