Хіти тижня. "Трубу прорвало": Голова ДБР обіцяв Портнову посадити Порошенка. У мережу злили запис розмови

У мережі з’явилися записи з розмовами нібито голови Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби, які він вів у своєму кабінеті. Відповідні записи опублікували в Telegram-каналі «Трубу прорвало», створеному 19 листопада, передають Патріоти України.

«Пару годин цікавих розмов, які показують, як вирішуються справи в правоохоронних органах. Як вирішують питання про закриття справи неякісних спальників у ЗСУ, усунення слідчих, які залізли в сферу інтересів Коломойського, як зупиняють обшуки на підприємствах Жеваго, а потім по дзвінку з Банкової їх відновлюють. Головний контактер з ОП – Андрій Богдан», – йдеться в першому повідомленні на каналі.

Автори Telegram-сторінки запевняють, що отримали сотні погодинних записів від «надійного джерела» і публікують їх, бо хочуть жити в правовій державі.

Водночас журналіст Юрій Бутусов пише в Facebook, що його джерела підтверджують справжність «злитих» записів розмов Труби.

Він коротко описав, що на аудіо можна почути такі епізоди: голова ДБР по дзвінках від генпрокурора Рябошапки і Богдана призупиняє обшуки в Дніпровській міськраді, «ПриватБанку» та НБУ на час візиту МВФ; справи проти Порошенка керуються Офісом президента і особисто Богданом; Труба сам возив проєкт підозри колишній очільниці МОЗ Уляні Супрун президенту.

Також із записів випливає, що 19 вересня президент Володимир Зеленський, за словами Труби, поставив йому завдання стосовно відкриття справ щодо конкретних державних структур та галузей. Тільки після цього йому дозволили працювати до 31 грудня.

Крім того, серед записів є розмова директора НАБУ Артема Ситника і Труби про те, що у справі про скандальні записи у кабінеті судді ОАКС Павла Вовка фігурують заступники голови ДБР.

За словами Бутусова, опубліковані в Мережі записи юридично нічого не значать, оскільки «прослушка» навряд чи велася на законних підставах. Однак ці розмови свідчать про те, що у зазначених резонансних справах є політичне підґрунтя.

З архіву ПУ. "​Первый год. Эстрадно-цирковая х*йня сильно затянулась. Роль не удалась. Случился провал", - Давиденко про Зеленського

середа, 21 квітень 2021, 20:00

"1 год. Эстрадно-цирковая х*йня сильно затянулась. Роль не удалась. Случился провал. Та, твоя знаменитая речь на стадионе оказалась ПШИКОМ! Те, твои пафосные вопросы на стадионе - задай сегодня себе перед сном. Боюсь в поисках ответов - не заснешь до у...

Привид Каддафі літає над Кремлем: Путін в посланні до Федеральних зборів показав свій найбільший страх

середа, 21 квітень 2021, 19:58

Сьогодні, 21 квітня, президент РФ Володимир Путін виступив з посланням до Федеральних послання. У ньому він показав свій головний страх. Таку думку висловив у своєму блозі в Facebook відомий український письменник, ветеран АТО Дмитро Вовнянко, передают...