
На Донбасі бійці ЗСУ кілька днів тому знищили позиції проросійських бойовиків в передмісті окупованої Горлівки. Відповідне відео опублікував волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.
За його словами, військові з 53-ї бригади за допомогою дрона досліджували позиції окупантів: побачили сотню метрів окопів і зайняті приватні будинки, перетворені на спостережні пункти. Один з дачних будиночків бойовики перетворили на штаб або місце для відпочинку.
«Три з трьох лягли прямо по цілі. А другий - точно в десятку. А ви кажете, що армія не працює. Працює ще й як. І так кожен день і по всій лінії фронту. Це до нас цивільних доходить від сили 10-20 % того, що на передовій зараз відбувається. Кожен день зіткнення», – зазначив Мисягін.
Він додав, що у вівторок, 16 липня, черговий безпілотник відправили на передову.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...