Хіти тижня. "Царь-то ненастоящий!": Путіну "напророкували" сумне майбутнє

Кремлівський механізм правління впаде, як тільки з нього вийде президент Росії Володимир Путін. Таку думку висловив російський журналіст Дмитро Травін у своїй статті для Republic, повідомляють Патріоти України.

"У путінську систему закладені механізми, що підривають стабільність. З великим ступенем ймовірності вони викличуть боротьбу у той момент, коли Путіна вже не буде, а новий лідер ще не з'явиться", – написав він.

При це відзначається, що не варто зараз говорити про найближчі путінські роки. Непомірний ентузіазм, швидше за все, буде не раз ще розбиватися об "кремлівську стіну", пише Травін. "Припущення ніби путінський політичний режим може легко відтворитися без свого засновника, дуже суперечливе", – пише він.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...