Хіти тижня. Це державний переворот, а ГПУ "розводить руками": Активісти висунули ультиматум владі по судді Вовку і Окружному суді Києва

Екс-помічник Ківалова, голова ОАСК Павло ВовкЗ моменту оприлюднення УСР і НАБУ записів розмов голови Окружного адміністративного суду Києва минуло вже два дні, і активісти побоюються, що глава ОАСК Павло Вовк та інші фігуранти цього скандалу можуть покинути Україну, а тому висунули владі ультиматум. Про це йдеться в заяві групи «Небайдужі», зазначають Патріоти України.

Вони звертають увагу на той факт, що з цього приводу поки не висловлювалися ні ті, в обов’язок кого входити забезпечення національної безпеки, ні лідери політичних партій і називають те, що відбувається «моментом істини».

Відзначається також, що оприлюднені НАБУ записи з кабінету Вовка лише підтвердили ті факти, про які з 2015 року активісти заявляли, причетні до проведення судової реформи. Очищення судової системи не відбулося.

Тому активісти вимагають.

Від глави ГПУ Юрія Луценка:

– Пред’явити Вовку, іншим суддям-фігурантам, слідчим ДБР, уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій підозри.

Від Верховної Ради: звільнити Денисову від виконання обов’язків.

Від Денисової:

– Скасувати публічний конкурс з відбору кандидата для призначення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, призначений на 30.07.2019 р.
– Відкликати членів ВККС, призначених під тиском
– Скасувати накази про звільнення членів ВККС, винесені під тиском
– Подати у відставку.

Від президента і його Офісу:

– Публічно викласти свою позицію з приводу оприлюднених записів розмов Павла Вовка, які доводять відсутність у цих суддів права називатися суддями, а великою мірою – відсутність правосуддя як такого, принаймні в цьому суді.
– ініціювати розформування Окружного адміністративного суду Києва;
– гарантувати незалежне розслідування кримінальних проваджень за фактами саботажу судової реформи та корупційні схеми навколо цього;
– тільки після належного розслідування всіх згаданих вище злочинів і надання їм відповідної оцінки суспільством, перезавантажити Вищу кваліфікаційну комісію суддів та забезпечити участь громадськості у ній.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник оприлюднив докази того, що Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк втрутився в призначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів за квотою Державної судової адміністрації та офісу омбудсмена. Пізніше ГПУ заявило про відсутність належних доказів у підозрах суддям скандального Окружного адмінсуду.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...