Хіти тижня. Це державний переворот, а ГПУ "розводить руками": Активісти висунули ультиматум владі по судді Вовку і Окружному суді Києва

Екс-помічник Ківалова, голова ОАСК Павло ВовкЗ моменту оприлюднення УСР і НАБУ записів розмов голови Окружного адміністративного суду Києва минуло вже два дні, і активісти побоюються, що глава ОАСК Павло Вовк та інші фігуранти цього скандалу можуть покинути Україну, а тому висунули владі ультиматум. Про це йдеться в заяві групи «Небайдужі», зазначають Патріоти України.

Вони звертають увагу на той факт, що з цього приводу поки не висловлювалися ні ті, в обов’язок кого входити забезпечення національної безпеки, ні лідери політичних партій і називають те, що відбувається «моментом істини».

Відзначається також, що оприлюднені НАБУ записи з кабінету Вовка лише підтвердили ті факти, про які з 2015 року активісти заявляли, причетні до проведення судової реформи. Очищення судової системи не відбулося.

Тому активісти вимагають.

Від глави ГПУ Юрія Луценка:

– Пред’явити Вовку, іншим суддям-фігурантам, слідчим ДБР, уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій підозри.

Від Верховної Ради: звільнити Денисову від виконання обов’язків.

Від Денисової:

– Скасувати публічний конкурс з відбору кандидата для призначення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, призначений на 30.07.2019 р.
– Відкликати членів ВККС, призначених під тиском
– Скасувати накази про звільнення членів ВККС, винесені під тиском
– Подати у відставку.

Від президента і його Офісу:

– Публічно викласти свою позицію з приводу оприлюднених записів розмов Павла Вовка, які доводять відсутність у цих суддів права називатися суддями, а великою мірою – відсутність правосуддя як такого, принаймні в цьому суді.
– ініціювати розформування Окружного адміністративного суду Києва;
– гарантувати незалежне розслідування кримінальних проваджень за фактами саботажу судової реформи та корупційні схеми навколо цього;
– тільки після належного розслідування всіх згаданих вище злочинів і надання їм відповідної оцінки суспільством, перезавантажити Вищу кваліфікаційну комісію суддів та забезпечити участь громадськості у ній.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник оприлюднив докази того, що Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк втрутився в призначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів за квотою Державної судової адміністрації та офісу омбудсмена. Пізніше ГПУ заявило про відсутність належних доказів у підозрах суддям скандального Окружного адмінсуду.

Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 4:00

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському пар...

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...