Хіти тижня. "Це інтеграція не в український простір": Журналістка викрила дивну деталь запуску телеканалу для ОРДЛО

Злощасним жителям окупованих територій "промиють мізки" дещо іншим способом, але знову на користь "русского мира" та проросійських політиків?

Олена Трибушна. Фото: Громадське.

Консультантами державного телеканалу для тимчасово окупованих територій нібито стали співробітники "112 каналу", який пов'язують із депутатом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком. Таку заяву зробила журналістка Олена Трибушна в ефірі "Радіо Донбас.Реалії", передають Патріоти України.

При цьому вона уточнила, що таку інформацію отримала від колег. "Як там буде все насправді відбуватися – я не знаю. Зараз туди прийшли, як мені розповідали журналісти, які там залишилися, прийшли люди зі "112 каналу", які представилися як консультанти цього проєкту.

А ми прекрасно розуміємо, що пропагує "112 ТБ" і його власники. Це не проукраїнська історія. Якщо це якась інтеграція, то це інтеграція в "русскій мір", а не в український простір", – стверджує жінка.

Раніше Олена Трибушна відмовилася від керівництва інформаційним мовленням телеканалу для тимчасово окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

"Брат Ермака не только продавал должности, но и уничтожал бизнес под заказ", - Bihus.Info (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:58

"Денис Ермак, брат главы Офиса президента Андрея Ермака, организовал кампанию по уничтожению бизнеса крупнейшего частного порта в Украине "ТИС" и его международных партнеров", - пише Bihus.Info, передають Патріоти України, і продовжує: . "Делать это с...

"Молодые кадры Зеленского позорят нашу страну", - Кудренко про скандал з Супрун і Маском

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:28

"О чем там речь. А речь о том, что относительно молодые кадры, которые пришли на первые места вместе с Зеленским, мягко говоря, очень позорят нашу страну. И может дело в возрасте, может в некомпетентности, может в бестактности и отсутствии личной культ...