Хіти тижня. "Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони.

Дружина Шарія на віллі в Іспанії. Фото: Фейсбук.

Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото і відео зі своєї вілли в Іспанії, повідомляють Патріоти України.

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. ЗМІ також припустили, що вартість будинку близько 1 000 000 євро.

Анатолій Шарій підтвердив, що мова йде про його будинок, але сказав, що його вілла коштує в три рази більше. Сьогодні лідер "Партії Шарія" опублікував фото і відео зі своєї вілли на своїй сторінці в Facebook. А його дружина опублікувала фото біля басейну.

"Оля цим (будинко, – ред.) успішно займається і вміє перетворювати щось вартістю в млн або просто землю в правильному місці в те, що вартує три. Розумні будинки, де клацанням все відкривається або закривається, де електрика виробляється буквально з сонця або з повітря, де чотири лінії системи безпеки дозволяють людям відчувати себе спокійно, де всі деталі "в тему" і де все продумано для того, щоб людина могла жити і радіти", – написав Анатолій Шарій.

Степанов назвав вимушеним кроком закупівлю вакцини проти коронавірусу через Crown Agents – нардеп Ясько

неділя, 17 січень 2021, 16:59

Міністр охорони здоров'я провів онлайн-зустріч із нардепами від "Слуги народу". Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на онлайн-зустрічі з народними депутатами від "Слуги народу" заявив, що співпраця України з британською компанією Crown Agents для ...

З архіву ПУ. "Ударно відпочиває": Маша Лаврова осоромилася на корпоративі дивним танцем (відео)

неділя, 17 січень 2021, 15:00

Марія Захарова під живу музику танцювала рок-н-рол разом зі своїм колегою. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова опублікувала на своїй сторінці в Instagram відеоролик з новорічного корпоративу, передають Патріоти Україн...