Хіти тижня. "Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони.

Дружина Шарія на віллі в Іспанії. Фото: Фейсбук.

Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото і відео зі своєї вілли в Іспанії, повідомляють Патріоти України.

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. ЗМІ також припустили, що вартість будинку близько 1 000 000 євро.

Анатолій Шарій підтвердив, що мова йде про його будинок, але сказав, що його вілла коштує в три рази більше. Сьогодні лідер "Партії Шарія" опублікував фото і відео зі своєї вілли на своїй сторінці в Facebook. А його дружина опублікувала фото біля басейну.

"Оля цим (будинко, – ред.) успішно займається і вміє перетворювати щось вартістю в млн або просто землю в правильному місці в те, що вартує три. Розумні будинки, де клацанням все відкривається або закривається, де електрика виробляється буквально з сонця або з повітря, де чотири лінії системи безпеки дозволяють людям відчувати себе спокійно, де всі деталі "в тему" і де все продумано для того, щоб людина могла жити і радіти", – написав Анатолій Шарій.

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

Тепер тікати тільки на Ростов? Мін’юст США звинуватив Коломойського та Боголюбова в крадіжках та відмиванні мільярдів з Приватбанку

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:28

Якщо США видадуть ордер на арешт дніпровського олігарха, то про подорожі світом можна буде забути, та й відсидітись не тільки в Україні, а навіть і в Ізраїлі, чи Швейцарії буде проблематично. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського о...