Хіти тижня. "Це приголомшує, росіяни заздрять": Журналіст Доренко про українські вибори, Зеленського і Порошенка (відео)

Для громадян РФ вже давно є незвичною ситуація, коли відразу абсолютно невідомо, хто стане президентом.

Сергій Доренко. Фото: скріншот із відео.

Відомий журналіст із РФ, головний редактор радіостанції "Говорит Москва" Сергій Доренко висловив думку про те, що половину росіян дратує інакшість України, а друга половина заздрить українцям через це. Про це він сказав в інтерв'ю RTVI, звернувши увагу, що політична ситуація в Росії і Україні кардинально відрізняється, передають Патріоти України.

"Чорт, це принаймні живі люди. Це реальне життя. Нехай це життя безладне, з нашої точки зору... Це хаотично, але це весело і драйвово", – прокоментував він виборчий процес в Україні.

"Взагалі кажучи, я і сьогодні не знаю, хто переможе в цих виборах, і це само по собі приголомшує. Тому що ми так точно знаємо, хто переможе, завжди ми знаємо", – зазначив Доренко.

"І навіть більше того: ми знаємо, що всім відріжуть тестикули, якщо в першому турі не переможе наш "кумир". Якщо "кумир" переможе в другому турі, то тут багатьом не зносити голови. А там – я і зараз не розумію, хто переможе", – сказав він.

Стало відомо, скільки у Зеленського планують витратити бюджетних коштів на святкування 30-ї річниці незалежності України

субота, 19 червень 2021, 18:10

Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України 5 423,2 мільйона гривень. Про це йдеться у висновку Міністества фінансів до розпорядження Кабміну, зазначають Патріоти України. У графі "Вартісна величина впливу на пок...

"Мазохисты": Маша Лаврова розлютилась через плани щодо проведення самміту Кримської платформи у Києві

субота, 19 червень 2021, 17:46

Так, одіозний спікер російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова в коментарі ТАСС заявила, що офіційний Київ хоче просто провести яскравий захід, а не повернути Крим. «Раньше киевские деятели хотели Крым вернуть. Теперь желания поскромнее...