Хіти тижня. "Це приголомшує, росіяни заздрять": Журналіст Доренко про українські вибори, Зеленського і Порошенка (відео)

Для громадян РФ вже давно є незвичною ситуація, коли відразу абсолютно невідомо, хто стане президентом.

Сергій Доренко. Фото: скріншот із відео.

Відомий журналіст із РФ, головний редактор радіостанції "Говорит Москва" Сергій Доренко висловив думку про те, що половину росіян дратує інакшість України, а друга половина заздрить українцям через це. Про це він сказав в інтерв'ю RTVI, звернувши увагу, що політична ситуація в Росії і Україні кардинально відрізняється, передають Патріоти України.

"Чорт, це принаймні живі люди. Це реальне життя. Нехай це життя безладне, з нашої точки зору... Це хаотично, але це весело і драйвово", – прокоментував він виборчий процес в Україні.

"Взагалі кажучи, я і сьогодні не знаю, хто переможе в цих виборах, і це само по собі приголомшує. Тому що ми так точно знаємо, хто переможе, завжди ми знаємо", – зазначив Доренко.

"І навіть більше того: ми знаємо, що всім відріжуть тестикули, якщо в першому турі не переможе наш "кумир". Якщо "кумир" переможе в другому турі, то тут багатьом не зносити голови. А там – я і зараз не розумію, хто переможе", – сказав він.

Хіти тижня. Ще й сердечки намалювали: У "ЛНР" діти на будівлі школи написали "Слава Україні" (фото)

субота, 6 червень 2020, 20:00

Напис зроблено чорною фарбою, букви дуже великі і займають майже половину стіни. Жителі тимчасово непідконтрольного українському уряду Краснодона (Луганська область) написали на будівлі школи «Слава Україні». Фото з місця подій опублікували в соціальни...

Хіти тижня. "Володимире Олександровичу, даю 24 години на відповідь": Дмитро Ярош звернувся до Зеленського

субота, 6 червень 2020, 19:30

Минув рік... Президент дуже зайнята людина. Дмитро Ярош 29 квітня 2019 року через Фейсбук звернувся до новообраного президента України Володимира Зеленського та попросив особистої зустрічі, передають Патріоти України. Ось що написав Ярош: "Люблю життя…...