Хіти тижня. "Це приголомшує, росіяни заздрять": Журналіст Доренко про українські вибори, Зеленського і Порошенка (відео)

Для громадян РФ вже давно є незвичною ситуація, коли відразу абсолютно невідомо, хто стане президентом.

Сергій Доренко. Фото: скріншот із відео.

Відомий журналіст із РФ, головний редактор радіостанції "Говорит Москва" Сергій Доренко висловив думку про те, що половину росіян дратує інакшість України, а друга половина заздрить українцям через це. Про це він сказав в інтерв'ю RTVI, звернувши увагу, що політична ситуація в Росії і Україні кардинально відрізняється, передають Патріоти України.

"Чорт, це принаймні живі люди. Це реальне життя. Нехай це життя безладне, з нашої точки зору... Це хаотично, але це весело і драйвово", – прокоментував він виборчий процес в Україні.

"Взагалі кажучи, я і сьогодні не знаю, хто переможе в цих виборах, і це само по собі приголомшує. Тому що ми так точно знаємо, хто переможе, завжди ми знаємо", – зазначив Доренко.

"І навіть більше того: ми знаємо, що всім відріжуть тестикули, якщо в першому турі не переможе наш "кумир". Якщо "кумир" переможе в другому турі, то тут багатьом не зносити голови. А там – я і зараз не розумію, хто переможе", – сказав він.

Хіти тижня. "Не варто голосувати": У Зеленського несподівано почали критикувати ринок землі від Гончарука

субота, 16 листопад 2019, 0:10

На думку Ірини Верещук, у законопроекті є сумнівні та небезпечні моменти. Представник уряду у парламенті, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук не буде голосувати за урядовий законопроект про ринок землі, поданий прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком...

"Наш/ненаш парень": Як в РФ відреагували на слова Коломойського про "російські танки під Варшавою"

субота, 16 листопад 2019, 0:00

Багато хто з російських політиків не дуже довіряє одіозному олігарху. Окремі російські політики і пропагандисти, цитуючи Коломойського, з задоволенням потирають руки, сподіваючись, що Україна тепер "здасться" Росії. У той же час вони досить зневажливо ...