Хіти тижня. "Це щастя не розуміти, наскільки ти дурний": "Слуга народу" виступила з незрозумілою промовою, українці вражені (відео)

Народний депутат від "Слуги народу" Мар’яна Безугла виступила на Всеукраїнському форумі "Україна 30 платіжки" і виголосила досить дивну промову. Відео виступу Безуглої опублікував у Facebook голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко, передають Патріоти України.

Сам Попенко назвав промову Безуглої “несвідомим потоком”.

“Мені в принципі це важко коментувати, тому що це не має ніякого сенсу”, – написав він.

Що дослівно сказала Безугла в ході свого виступу:

“І зараз ми маємо те, що ми маємо і повинні це виправляти… е … що … е … по … е … в рамках нашого комітету і е … енергетичної безпеки, знову ж таки вже було сказано е … про те … крім … е … крім … е … саме …. е … електрики і вопро… того наскільки важко знайти баланс е між імпортом і е … цінами для населення. Але тим не менше треба прагнути до … е … власних потужностей. Це і питання і приєднання до … е … знову ж європейського простору. І це обробляється … е … Сама мета в тому, щоб у рамках енергетики як такої, тобто енергетичних питань … е … це і логістичний компонент і різні категорії теж доповнити, бо з питань з позиції національної безпеки тут більше загальні такі речі, що я можу говорити… е …це дуже важливо, щоб ми його досягли протягом найближчих років і вивели це в політичних … і не тільки це в економічну площину, а й зберегли той політичний наратив. Вірніше той політичний діапазон, прийнятний для народу”, – заявила вона на форумі.

Користувачі соціальних мереж вельми іронічно відреагували на подібний виступ. Деякі з них припустили, що Безугла сама не розуміла, про що вона говорила.

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...