Хіти тижня. "Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці": Лукашенко раптово злякався українських військ і заговорив про загрозу (відео)

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що з боку України нібито виникла загроза через зосередження військовослужбовців. За його словами, влада насторожена обстановкою на білорусько-українському кордоні, зазначають Патріоти України.

Лукашенко зазначив, що поблизу кордону з Білоруссю знаходяться підрозділи Національної гвардії, що, як заявив нелегітимний президент, "ще гірше за натовських військових". Фрагмент його виступу перед військовими опублікував Telegram-канал "Пул Першого.

"Насторожує обстановка і на південних рубежах. Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи Національної гвардії з "націоналістів-радикалів". Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості до державного кордону нашої країни", – заявив невизнаний президент.Крім того, він наголосив, що українські військовослужбовці нібито зосереджені на кордоні з Білоруссю для того, щоб не пускати мігрантів. Також Лукашенко розповів, що громадяни України самі нібито тікають із країни.

"Та мігранти туди навіть у страшному сні не потраплять. Вони туди не йдуть і не збираються в Україну йти. Ми це чудово розуміємо. Там свої люди тікають з України, а вони захищатимуться від мігрантів з Білорусі", – сказав Лукашенко.


"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...