Хіти тижня. "Це все було і має бути наше": Впливовий пекінський журналіст опублікував статтю про Сахалін - "исконно китайскую землю"

У КНР все голосніше лунають голоси з вимогою подолати несправедливість колоніального минулого. Офіційна Москва традиційно не наважилась вступати у суперечку зі "старшим братом", довіривши реагувати другорядним пропагандистам

На карті 18 сторіччя Сахалін позначений як територія Китаю. Червоним - сучасний держкордон КНР

Днями з'явилася науково-популярна стаття відомого китайського журналіста про Далекий Схід, наразі непідконтрольний Піднебесній, зокрема йдеться про підзабутий серед його співвітчизників Сахалін, зазначають Патріоти України.

Приводом для публікації стала нещодавна знахідка археологів на острові - кам'яна стела з викарбуваними віршами імператора Цяньлуна, котрий правив у XVIII сторіччі. Китайські історики радо пояснили цей факт - Сахалін тоді був частиною Китаю, а після, в XIX столітті, його видурила Російська імперія, котра поряд з іншими державами Європи захоплювала у тимчасово занепалого Китаю ласі шматки.
Журналіст також взялися підраховувати збитки від втрати острова, підкресливши, що регіон має солідними запасами нафти, які можуть принести 500 мільярдів доларів.
У Росії прокоментували заяву китайця на свій звичайний манер.
«Никогда китайцы не владели Сахалином. Ни одного места не названо, ни одной фамилии, ни одной книги, ни одной статьи», - істерічно заявляють в російських ЗМІ.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...