Хіти тижня. "Це виглядає як перемога Путіна, ситуація жахлива": Історик розповів, який ультиматум Х*йло висунуло Україні, стягуючи до кордонів війська (відео)

Російська сторона днями озвучила вимоги, які висуває Україні на тлі стягування своїх військ до українських кордонів. Про це в ефірі "Фейгін LIVE" заявив російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"Це дуже важливо. Я не знаю повного списку (вимог, - "Апостроф"), але першою стоїть абсолютна беззастережна подача води до Криму, без жодних умов. У цьому, швидше за все, камінь спотикання. Це будуть передавати українському президенту, навіть не американці, хоча вони, може, підкріплять цей ультимативний список, але передасть, припустимо, французький президент або хтось інший..." - зазначив він. За словами історика, це виглядає в цілому як морально-психологічна перемога Путіна, і ситуація "жахлива".

Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...