Хіти тижня. "Це виглядає як перемога Путіна, ситуація жахлива": Історик розповів, який ультиматум Х*йло висунуло Україні, стягуючи до кордонів війська (відео)

Російська сторона днями озвучила вимоги, які висуває Україні на тлі стягування своїх військ до українських кордонів. Про це в ефірі "Фейгін LIVE" заявив російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"Це дуже важливо. Я не знаю повного списку (вимог, - "Апостроф"), але першою стоїть абсолютна беззастережна подача води до Криму, без жодних умов. У цьому, швидше за все, камінь спотикання. Це будуть передавати українському президенту, навіть не американці, хоча вони, може, підкріплять цей ультимативний список, але передасть, припустимо, французький президент або хтось інший..." - зазначив він. За словами історика, це виглядає в цілому як морально-психологічна перемога Путіна, і ситуація "жахлива".

Були озброєні і в шоломах: З'явилося відео з камер спостереження під час обшуків у будинку Кличка

вівторок, 18 травень 2021, 16:28

В обшуках у будинку, в якому проживає мер Києва Віталій Кличко, брали участь близько 10 співробітників Служби безпеки України, передають Патріоти України. Під час слідчих дій правоохоронці не заважали заходити в будинок мешканцям (щоб подивитися відео,...

"Смотрите, какая интересная информация. Зеленский смог заработать за год больше, чем Байден. Почему?" - Береза

вівторок, 18 травень 2021, 16:23

"Смотрите, какая интересная информация. Президент США Джо Байден вместе с первой леди Джилл Байден заработали за прошлый год чуть более $600 000. И при этом отмечается, что Байдены заплатили $157000 федерального подоходного налога с эффективной ставкой...