Хіти тижня. "Це заявка на перетворення Чорного моря в море агресії", - Портников про візит Путіна в анексований Крим

Візит глави РФ в окупований Крим свідчить про готовність воювати на Чорному морі.

Так прокоментував навчання Північного і Чорноморського флотів публіцист Віталій Портников, назвавши Путіна символом агресії, передають Патріоти України з посиланням на Еspreso.

"Це заявка на перетворення Чорного моря в море агресії. Власне, Росія вже не раз доводила, що готова до війни в Чорному морі – і під час нападу на Грузію, і під час нападу на Україну. І, поза всяким сумнівом, буде готова воювати на Чорному морі і далі. Всі ці ракети вона випробовує біля берегів Грузії і України аж ніяк не просто так", – вважає він.

"Путін не збирається і чути про можливість повернення контролю над півостровом, про припинення конфлікту з Україною, якими б не були ілюзії української влади і її прихильників", – додав Портников.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: