Хіти тижня. "Ці пі****си, на**й, б**дь, ця "муніципальна варта": Кандидатка від "слуг" матами закликала боротися з "ж*дизмом" (відео 16+)

Користувачів соцмережі вразила велика кількість нецензурної лексики в монолозі кандидатки в депутати.

Кандидатка в депутати міськради Вінниці від "Слуги народу" Олена Жучинська опублікувала нецензурне відеозвернення, назвавши "ж*дзмом" те, що її оштрафували за паркування в невстановленому місці. Відео з обуреннями з приводу штрафу вона виклала в свій Instagram-аккаунт, передають Патріоти України.

Запис дуже швидко розійшовся по пабликах в різних соцмережах. Користувачів вразила велика кількість нецензурної лексики в монолозі кандидатки в депутати. "Я тільки що ох**ла, б**ть. Я стояла на розмітці, б**ть, в центрі міста, на місці для паркування. Ці пі****си, на**й, б**ть , ця "муніципальна варта" – кінчені, б**ть, просто пі***ц. Наклеїли мені, на**й, штраф. Я ... Всмислє, б**ть? Це що за на**й, б* *ть? Пі***ц, б**ть. А як, на**й, справлятися з цим ж*дизмом, б**ть, вічним?" – сказала Жучинська.

Незважаючи на обурення громадян, Жучинська виклала кілька скріншотів публікацій з обуренням, зазначивши, що їй все одно ("Хлопці, ну мені правда по**й"). Більш того, це нібито допомагає їй проводити "круту рекламну кампанію".

На новинному порталі Об'єднаної єврейської громади України "JewishNews" 22 жовтня повідомили, що вони досліджують висловлювання Олени Жучинської на предмет антисемітизму і можуть звернутися до правоохоронних органів із заявою про порушення кримінальної справи за 161 статтею КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі).

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...