Хіти тижня. "Ця влада має піти. Чим швидше - тим краще для України", - Дмитро Ярош

Під час великої біди люди мають гуртуватися та долати її разом. Але, замість об’єднання українців у боротьбі із коронавірусною і кремлівською заразою, ми бачимо супердилетанство, цілковитий непрофесіоналізм, дурість, брехливість та капітулянство.

"Українська добровольча армія не займається партійною політикою. Ми допомагали і допомагаємо відстоювати Незалежність та Соборність нашої Держави, шість років воюючи проти агресії споконвічного ворога - Росії. Але коли в тилу, на вищих державних щаблях відбувається казна-що, я вирішив висловити свою позицію", - пише політик Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тут не про партії, а про Державу! Під час великої біди люди мають гуртуватися та долати її разом. Як споконвіків казали в Україні: "Гуртом і батька легше бити". У ситуації із пандемією, наш народ мала б гуртувати вища державна влада. Але, замість об’єднання українців у боротьбі із коронавірусною і кремлівською заразою, ми бачимо супердилетанство, цілковитий непрофесіоналізм, дурість, брехливість, капітулянство, дебільну кадрову політику, антинаціональні та антидержавні провокації, відродження повної влади компрадорської олігархії тощо... І кожноденний беззмістовний піар-піар-піар...

Не минуло і року, як Зеленський став президентом, а його виступи без блювотного рефлексу вже дивитися неможливо. Бездарність з наполеонівським комплексом керує нашою Державою - тепер це доконаний факт.

І чим довше це "зелене" непорозуміння буде при владі, тим менше шансів у нас, українців, перемогти у війні як проти коронавірусу, так і проти московської імперії... Висновок однозначний: "Зелена влада" має піти. Чим швидше, тим краще для України. #Зе_END!

P.S. Алгоритм дій простий і перевірений, конституційний та мирний: державницькі політичні партії, громадські організації, активісти об’єднуються під прапором Національної ідеї - ідеї державності української нації; пропонують суспільству концепцію і конкретну програму побудови Держави, персоналізовану урядову команду, і шляхом акцій громадянської непокори та прямої дії змінюють владу.

І головне, беруть на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Щоб знову не було так, як завжди: одні ризикують всім - життям, здоров’ям, свободою, а інші приходять до влади і паразитують на поті та крові українців... Честь маю".

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...

"Ситуація краща, ніж у фінів у 1939-му": Екс-радник Путіна розповів, як Україна може відбити агресію Росію

понеділок, 1 червень 2020, 7:07

Україна повинна сама протистояти агресії Росії в Криму і на Донбасі, не чекаючи допомоги з боку, як маленька Фінляндія 1939 року протистояла величезному СРСР. Про це старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні, колишній радник президент...