Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля Дмитра Пєскова повідомило, що безпека і долі росіян, в тому числі на Донбасі, є особистим пріоритетом Путіна, передають Патріоти України.

Журналісти агентства звернулися до Пєскова з питанням про те, яким чином Путін відреагує на загрози жителям ОРДЛО з російськими паспортами в разі ескалації ситуації на Сході України. "Однозначно безопасность российских граждан, их судьбы являются безусловным приоритетом Российского государства и президента Путина лично", — заявив у відповідь спікер глави Кремля.

У той же час Пєсков додав, що наразі міркувати про конкретні дії Москви буде недоречно, зважаючи на небезпеку розпалювання напруженості навколо ОРДЛО. Журналісти зазначають, що протягом останніх двох років Росія активно веде компанію по видачі російських паспортів жителям окупованої частини Донбасу. Згодом Росія може використовувати цей фактор як причину і привід для введення армії на Схід України.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...