Хіти тижня. "Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить": У мережі показали фото скандального листування нібито нардепа із заступником міністра

Наразі невідомо, чи зображують ці фото справжнє листування.

ЗМІ опублікували фото листування начебто депутата ВРУ від партії "Слуга народу" Павла Павліша та заступника міністра охорони здоров'я України Андрія Семиволоса. У листуванні мовиться про "нахабний поділ бюджету" та про роботу в уряді, де можна "прибарахлитися" так, що "онукам вистачить". Фото опублікували кілька ЗМІ та користувачів фейсбуку, передають Патріоти України.

Хто фігурує у листуванні

  • Андрій Семиволос – перший заступник міністра охорони здоров'я.
  • Павло Павліш – народний депутат України, член фракції "Слуга народу".
  • "Міша" – у листуванні прізвище не вказано.

"Обозреватель" та деякі інші ЗМІ вважають, що "Міша" – це може бути Михайло Радуцький, оскільки він є єдиним членом комітету Ради, про який, найімовірніше, мовиться (з питань здоров'я нації, медичної допомоги й страхування).

Про що мовиться у листуванні

У листуванні начебто Павліша та Семиволоса мовиться про таке (дослівно):

Павліш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі.

Павліш: А що трапилося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди.

Павліш: То не виконуй, включай дурня.

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павліш: Зрозуміло, тримайся. Може на вихідних до бані з М... підемо, вони хорош...Семиволосвидання "Страна" пише, що депутат Павліш вважає інформацію фейком: "Телефон мій, але текст листування накладено".

Відмовились від знаменитих "мангалів": Росія почала тотально бронювати новітні танки Т-90М "Прорыв" динамічним захистом "Контакт"

понеділок, 4 грудень 2023, 2:35

Т-90М перетворили на справжній "бутерброд" з шарів динамічного захисту, включно зі встановленням "Контакту" навіть на люки. Під час виробництва танку Т-90М "Прорыв" у РФ почали штатно встановлювати додатковий динамічний захист за новою вкрай щільною с...

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...