Хіти тижня. "Ти жирна - а ти х*р з рояля прибери": Мережа підняла на сміх Facebook-батл Зеленського і Тимошенко

Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко обмінялися постами з критикою один одного в Facebook. Можливо, незабаром нас чекає продовження баттлу, а поки користувачі жартують над "першою серією", передають Патріоти України.

Зеленський написав, що Юлія Тимошенко раз в 5 років йде в опозицію, пропонувала йому призначити «своїх» людей на «солодкі» місця - взамін за це її партія підтримувала б Слугу Народу в усіх голосуваннях.

В кінці поста він спробував пожартувати про те, що опозиція схудла, адже їй не дають «солоденького». Тимошенко не забарилася з відповіддю і заявила, що буде чекати Зеленського на корпоративах зі «своїм піаніно».

Ось вона, справжня трагедія ...

Журналіст програми схема Михайло Ткач повноцінно прокоментував пост Зеленського.

І добив тонкотою (Тимошенко співпрацювала з Павлом Лазаренком на початку своєї політичної кар'єри).

Леонід Швець пояснює просту помилку Зеленського.

Тим часом саме Тимошенко стала головною опозиціонеркою.

Як її тільки не називали...

Джерело: Новое время

З архіву ПУ. Порошенко і Зеленський зіткнулися віч-на-віч у Раді (фото)

четвер, 4 березень 2021, 15:30

Незважаючи на гостру взаємну критику під час передвиборної кампанії і на даному етапі кримінального переслідування Петра Порошенка, вони потисли один одному руки.​. 4 березня 2020 року колишній президент Петро Порошенко зустрівся з главою держави Волод...

"Епоха бідності" вже скінчилась? Нардеп з "Слуги народу" засвітила в Раді годинник за 3 тис. доларів (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:53

Народний депутат фракції "Слуга народу" Ольга Саладуха прийшла на засідання 4 березня в наручному годиннику, вартість якого майже досягає 3 тисячі доларів, передають Патріоти України. Відповідний знімок із залу засідання парламенту зробив фотокореспон...