Хіти тижня. Тимошенко відізвалась на пропозицію команди Зеленського провести референдум з приводу мирної угоди з Росією

Тимошенко заявила, що Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави.

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави, і для цього потрібні сильна армія, посилення санкцій проти країни-агресора та ведення правильних міжнародних переговорів, а не проведення референдуму щодо миру з Росією. Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми "Право на владу" на телеканалі "1+1", передають Патріоти України.

"Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру в цій війні. Тому що на референдумі, ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити та ухвалити рішення по всім деталям ситуації, що сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!", – наголосила лідер "Батьківщини".

Вона переконана, сьогодні Україні потрібно мати сильну армію, згуртувати міжнародну спільноту на посилення санкцій проти Росії, а також негайно сідати за стіл переговорів без капітуляцій.

Як зауважила голова партії, попередня влада 5 років бездарно вела переговори.

"Сьогодні нам треба не говорити про референдуми – вони неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, щоб РФ реально пішла на переговори про мирний процес не з ватажками, а з Україною", – наголосила парламентарій.

Тимошенко також зазначила, наскільки зрілим є українське суспільство, яке повстало сьогодні проти ідеї такого референдуму: "Неможливо зараз в Україні допустити рішень проти української держави та її національних інтересів. І це важливе досягнення".

Хіти тижня. Тегеран догрався до військових дій: США знищать ядерні об'єкти Ірану - ЗМІ

четвер, 20 червень 2019, 4:00

Трамп начебто коливався, але радники наполягли. Президент Дональд Трамп у п’ятницю, 14 червня, звинуватив Іран в атаці на два нафтових танкера в районі Ормузської протоки і планує завдати обмежений удар по одному з об’єктів ядерної програми Ірану. Про ...

Хіти тижня. "Говорили, что Россия - это медведь, которого лучше не тревожить, сверхдержава… А оказалось, что Россия - это обезьяна, которая сидит и смотрит", - блогер про поразку Путіна

четвер, 20 червень 2019, 2:00

"Во время выступления на экономическом форуме в Санкт-Петербурге Владимир Путин решил прокомментировать место России в торговой войне США и Китая. При этом он рассказал о китайской поговорке, сравнивая Китай и США с двумя тиграми", - пише у своєму блоз...