Хіти тижня. Тимошенко відізвалась на пропозицію команди Зеленського провести референдум з приводу мирної угоди з Росією

Тимошенко заявила, що Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави.

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави, і для цього потрібні сильна армія, посилення санкцій проти країни-агресора та ведення правильних міжнародних переговорів, а не проведення референдуму щодо миру з Росією. Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми "Право на владу" на телеканалі "1+1", передають Патріоти України.

"Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру в цій війні. Тому що на референдумі, ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити та ухвалити рішення по всім деталям ситуації, що сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!", – наголосила лідер "Батьківщини".

Вона переконана, сьогодні Україні потрібно мати сильну армію, згуртувати міжнародну спільноту на посилення санкцій проти Росії, а також негайно сідати за стіл переговорів без капітуляцій.

Як зауважила голова партії, попередня влада 5 років бездарно вела переговори.

"Сьогодні нам треба не говорити про референдуми – вони неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, щоб РФ реально пішла на переговори про мирний процес не з ватажками, а з Україною", – наголосила парламентарій.

Тимошенко також зазначила, наскільки зрілим є українське суспільство, яке повстало сьогодні проти ідеї такого референдуму: "Неможливо зараз в Україні допустити рішень проти української держави та її національних інтересів. І це важливе досягнення".

У Раді влаштували "бунт" проти відкриття ринку землі (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 14:57

Відразу три фракції - "Батьківщина", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і депутатська група "За майбутнє" виступають проти продажу земель сільськогосподарського призначення. Свою позицію з цього питання представники фракцій о...

"Кабальные условия!": У партії Зеленського зробили зізнання щодо зустрічі з Путіним

вівторок, 12 листопад 2019, 14:23

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" необхідна Україні для того, щоб позбутися "кабальних" Мінських угод. Як він розповів в інтерв'ю Liga.net, Україну нібито змусили підписати Мін...