Хіти тижня. Тимошенко відізвалась на пропозицію команди Зеленського провести референдум з приводу мирної угоди з Росією

Тимошенко заявила, що Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави.

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави, і для цього потрібні сильна армія, посилення санкцій проти країни-агресора та ведення правильних міжнародних переговорів, а не проведення референдуму щодо миру з Росією. Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми "Право на владу" на телеканалі "1+1", передають Патріоти України.

"Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру в цій війні. Тому що на референдумі, ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити та ухвалити рішення по всім деталям ситуації, що сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!", – наголосила лідер "Батьківщини".

Вона переконана, сьогодні Україні потрібно мати сильну армію, згуртувати міжнародну спільноту на посилення санкцій проти Росії, а також негайно сідати за стіл переговорів без капітуляцій.

Як зауважила голова партії, попередня влада 5 років бездарно вела переговори.

"Сьогодні нам треба не говорити про референдуми – вони неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, щоб РФ реально пішла на переговори про мирний процес не з ватажками, а з Україною", – наголосила парламентарій.

Тимошенко також зазначила, наскільки зрілим є українське суспільство, яке повстало сьогодні проти ідеї такого референдуму: "Неможливо зараз в Україні допустити рішень проти української держави та її національних інтересів. І це важливе досягнення".

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...