Хіти тижня. ​"У 17 разів швидше, у Китаю і РФ немає шансів": Трамп оголосив про створення Сполученими Штатами супер-ракети

Розробки інноваційного озброєння, ймовірно, практично завершені. Презентуючи прапор нових космічних сил ЗС США в Овальному кабінеті в п'ятницю, 15 травня, президент Дональд Трамп заявив про створення "супер-ракети", повідомляють Патріоти України з посиланням ная The Guardian.

Американський лідер запевнив, що ракета, над створенням якої працювали кращі уми Америки, дозволить країні випередити військових конкурентів Китай і Російську Федерацію.

"У нас немає вибору, ми повинні робити це з ворогами, які у нас є. У нас є як я її називаю" супер-пупер ракета" і одного разу вночі я чув, що вона в 17 разів швидше, ніж те, що зараз є у них (РФ та КНР - ред.) ", - сказав американський лідер.

Глава Пентагону, який стояв поруч, підтвердив слова Трампа фразою: "Саме так". Трамп підкреслив, що сьогодні Сполучені Штати володіють найшвидшою ракетою в світі.

"У Росії є (ракета - ред.) В 5 разів (швидше - ред.), У Китаю - в 5 або 6 разів, у нас - в 17 разів. І вона вже є", - заявив президент Америки, маючи на увазі, що нові ракети двох суперників наразі перебувають ще на стадії розробки.

Нещодавно президент Росії Володимир Путін дійсно оголосив про створення гіперзвукової ядерної ракети, тобто, тієї, яка летить зі швидкістю, котра в п'ять разів перевищує швидкість звуку (767 миль на годину) або вище. Говорив Путін і про те, що його ракета "Авангард" може "рухатися зі швидкістю, яка в 20 разів перевищує швидкість звуку, як" метеорит "або" вогняна куля "." Жодна країна не володіє гіперзвуковим зброєю, не кажучи вже про гіперзвуковому зброю континентального радіусу дії. Але вони намагаються нас наздогнати ", - запевняв Путін військове керівництво Росії наприкінці 2019 року.

"Росія розгортає ударні угрупування. Вони мають чітке спрямування на Київ, Кременчук, Дніпро, Херсон, Одесу", - Безсмертний

понеділок, 13 липень 2020, 15:28

Політик, дипломат, колишній представник України в Тристоронній групі в ефірі програми телеканалу Еспресо "Студія Захід з Антоном Борковським" розповів про розгортання ударних військових угруповань Росії, напрямки можливих ударів й розбалансування безпе...

"В Хабаровске народ поднял бунт против Москвы. На подходе еще 14 регионов РФ", - експерт

понеділок, 13 липень 2020, 15:26

"4 июля вступили в силу поправки в Конституцию РФ, которые легитимировали государственный переворот в России. Теперь россияне с Владимиром Путиным навсегда - пока смерть не разлучит их", - пише у своєму блозі Лілія Корнілова, передають Патріоти України...