Хіти тижня. У 60 км від міста: Росія відпрацювала бомбардування Одеси (карти)

У польоті брали участь бомбардувальники Ту-22.

Ігор Воронченко. Фото: ВВС.

Авіація Росії під час навчань відпрацьовувала бомбардування Одеси. Всього в 60 км від міста літаки змінили курс і попрямували на Босфор. Про це заявив командувач Військово-морськими силами України Ігор Воронченко, передають Патріоти України.

У польоті брали участь бомбардувальники Ту-22. "Я бачив, як під час російських навчань бомбардувальники Ту-22 відпрацьовували бомбардування Одеси. У 60 кілометрах від міста повернули на південь і пішли на Босфор", – заявив Воронченко. Він також заявив, що за останні роки Росія наростила сили в окупованому Криму.

Джерело: InfoResist

Хіти тижня. Шлях до чергової "народної республіки"? На Запоріжжі РПЦ "сколотила" козачий патруль, який збирається "проводити затримання" (фото)

четвер, 2 липень 2020, 14:00

Любителі «русського міра» планують займатися «патріотичним вихованням молоді в національному дусі і козацьких традиціях». У Мелітополі пройшла церемонія відкриття так званої канцелярії Мелітопольського куреня «Запорізького війська низового». У церемоні...

"Відкличте заяву! Поверніть її Смолію без розгляду!": Порошенко звернувся до Зеленського із приводу відставки глави НБУ

четвер, 2 липень 2020, 13:30

Колишнього президента непокоїть той факт, що подання Яковом Смолієм у відставку з'явилось наступного дня після отримання траншу Світового банку та через тиждень після отримання допомоги від ЄС та МВФ. 2 липня п'ятий президент України прокоментував пода...