Хіти тижня. У Британії тризуб назвали терористичним символом: Посольство України вимагає вибачень (фото)

У посольстві заявили, що тризуб є гербом України, одним з її конституційних символів.

Посольство України у Великій Британії вимагає від місцевої поліції прибрати зображення тризуба з антитерористичного посібника. Британська поліція включила до антитерористичного посібника низку ненасильницьких організацій та символів. Спільноту із захисту довкілля Greenpeace назвали терористичною. У частині з татуюваннями зобразили герб України, який підписано: "Український тризуб (націоналістичний)", повідомляють Патріоти України із посиланням на The Guardian.

У посольстві заявили, що тризуб є гербом України, одним з її конституційних символів. "Немає прийнятних пояснень. Ми вимагаємо видалити тризуб з посібника й офіційно вибачитися", — йдеться у повідомленні.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...