Хіти тижня. У Держдепі розповіли про причини вибуху на полігоні під російським Сєвєродвінськом

США офіційно дійшли висновку, що вибух на полігоні в Архангельській області Росії стався під час підйому з дна Білого моря ракети Буревісник з ядерною ракетною установкою.

Про це йдеться у тексті виступу співробітника Держдепартаменту США в одному з комітетів ООН 10 жовтня, передають Патріоти України.

«Вибух … був результатом ядерної реакції, що виникла під час підйому російської крилатої ракети з ядерною установкою», — зазначається у виступі заступника помічника держсекретаря США Томаса ДіНанно.

«Ракета лежала на дні Білого моря після її невдалого випробування минулого року, неподалік від великого населеного пункту», — заявив ДіНанно.

Йдеться про Сєвєродвінськ, поруч з яким розташований полігон Ньонокса.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...