Хіти тижня. У Держдумі РФ погрожують Україні ракетним ударом (відео)

Російський сенатор переконаний, що цей сценарій буде реалізований протягом найближчого року.

Скандальний російський сенатор Франц Клінцевич заявив, що Росія застосує проти України свої системи ППО, якщо на її території з'являться війська НАТО. Злочинними планами країни-агресора Клінцевич поділився в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1", передають Патріоти України.

"Думали, так би мовити, зараз все поступово заспокоїться і стане на нормальні рейки. Коли відбулася інавгурація і почалися конкретні дії, особи, що прийшли до влади, мене як людину, що давно в політиці, чесно кажучи, трохи налякали. Це 45-мільйонна європейська країна зі збройними силами, флотом, серйозною економікою, яку нехай і валять, але, тим не менше! І експериментувати з 45-мільйонним народом, звісно, не можна", — обурено сказав Клінцевич, говорячи про намір України вступити у НАТО.

"У країні, де відбувається політичний хаос, де величезна кількість зброї в незаконному вільному обігу — у мене складається враження, що напевно, все ж таки, є якийсь ляльковод і у Зеленського, який зараз здійснює керування, за якого хаос настане обов'язково, з урахуванням менталітету народу. А далі скажуть: "Хлопці, ми почнемо наводити лад, з Росією жодних відносин немає, вона агресивна". І далі, я дуже побоююся, що через рік максимум війська НАТО будуть в Україні", — стурбовано додав російський сенатор.

Він занепокоївся через те, що Україна йде шляхом країн Балтії і Варшавського договору, наголосивши, що зараз для США не складе жодних труднощів наповнити сучасними високоточними боєприпасами свої бази, які вони створюють. У зв'язку із цим Клінцевич і вирішив перейти на прямі погрози ракетного обстрілу України з боку Росії.

"У нас серйозна система ППО і контролю, ми зуміємо, але може статися так, що кількість цілей стане занадто великою. І не говорити зараз про це усім військовим людям не можна. Настають дуже складні, на мій погляд, часи, і в цьому випадку для реалізації цієї концепції нова команда, яка прийшла, стає вкрай небезпечною. Або вони не розуміють, або їх вводять в оману. У цьому випадку я вже починаю турбуватися, може, Коломойський нехай буде, він, принаймні, щось розуміє", — нервово резюмував неадекватний Клінцевич.

"Прочитали й оху*ли": Соколова відреагувала на інтерв'ю Коломойського американському ЗМІ (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:21

Журналістка зізналася, що раніше поважала олігарха за низку вчинків. Українська журналістка Яніна Соколова різко відреагувала на інтерв'ю бізнесмена і колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, в якому він запропонував "дружити з Росі...

"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:00

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна ...