Хіти тижня. У Держпраці хочуть позбавити частину українців їх громадянських прав

Чиновник додав, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків.

У зв'язку з тим, що в Україні кілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення, в Держслужбі з питань праці (Держпраці) пропонують відносно цієї категорії громадян ввести нове покарання у вигляді позбавлення права голосу на виборах. Таку пропозицію озвучив голова Держпраці Роман Чернега, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

«Станом на сьогодні ми можемо говорити про кілька мільйонів наших громадян, які працюють за межами офіційних трудових відносин», - заявив чиновник.

Чернега впевнений, що отримуючи зарплату «в конвертах», громадяни погоджуються на відсутність соціальних гарантій і прав повноцінних членів суспільства.

При цьому він додав, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. «Я думаю, було б непогано передбачити і у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну краще, економічно стабільної, багатою», - сказав Чернега.

Чернега підкреслює, що офіційне оформлення трудових відносин в Україні дозволяє громадянам отримати соцпакет, а також можливість заробляти на пенсію. Крім того, легальне працевлаштування також сприяє об'єктивному розслідуванню нещасних випадків на виробництві.

Нагадаємо, що Державна служби України з питань праці в 2018 році виявила 25 179 працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин, в результаті чого наклала на роботодавців штрафи на суму близько 1,7 мільярда.

Хіти тижня. "Я спокійний, як х*й після акту": ТОП найяскравіших цитат з листування соратника Джуліані з Луценком

п’ятниця, 24 січень 2020, 3:00

Напередодні, 15 січня, Палата представників США оприлюднила листування Лева Парнаса - американського бізнесмена та соратника адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані - з ексголовою ГПУ Юрієм Луценком і найближчим оточенням президента Володимира Зелен...

Хіти тижня. Нардепи звернулися до СБУ через концерти російських зірок в Україні (документ)

п’ятниця, 24 січень 2020, 2:00

Мова йде про гастролерів Валерія Сюткіна і Олександра Сєрова, які виступали в Криму, і планували концерти в Києві. 40 народних депутатів із чотирьох фракцій звернулися в СБУ з проханням заборонити Сюткіну та Сєрову в'їзд до країни. Про це на своїй стор...