Хіти тижня. У Держпраці хочуть позбавити частину українців їх громадянських прав

Чиновник додав, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків.

У зв'язку з тим, що в Україні кілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення, в Держслужбі з питань праці (Держпраці) пропонують відносно цієї категорії громадян ввести нове покарання у вигляді позбавлення права голосу на виборах. Таку пропозицію озвучив голова Держпраці Роман Чернега, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

«Станом на сьогодні ми можемо говорити про кілька мільйонів наших громадян, які працюють за межами офіційних трудових відносин», - заявив чиновник.

Чернега впевнений, що отримуючи зарплату «в конвертах», громадяни погоджуються на відсутність соціальних гарантій і прав повноцінних членів суспільства.

При цьому він додав, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. «Я думаю, було б непогано передбачити і у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну краще, економічно стабільної, багатою», - сказав Чернега.

Чернега підкреслює, що офіційне оформлення трудових відносин в Україні дозволяє громадянам отримати соцпакет, а також можливість заробляти на пенсію. Крім того, легальне працевлаштування також сприяє об'єктивному розслідуванню нещасних випадків на виробництві.

Нагадаємо, що Державна служби України з питань праці в 2018 році виявила 25 179 працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин, в результаті чого наклала на роботодавців штрафи на суму близько 1,7 мільярда.

Той, хто ратує за "чесний бізнес": Сім'ю "слуги" Гетманцева звинуватили в зарплатах у конвертах і несплаті податків

четвер, 24 вересень 2020, 14:59

Колишні співробітники заявили, що це системне явище, а тим, хто добивається виплати грошей, погрожують взагалі нічого не віддати. Сім'ю нардепа від "Слуги народу", голови податкового комітету ВР Данила Гетманцева звинуватили у веденні бізнесу за "сірим...

Кинув "важкий, тупий предмет": У мережі згадали про річницю "замаху" на Януковича (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 14:29

Студент Дмитро Романюк кинув у Януковича звичайне куряче яйце. 16 років тому 24 вересня 2004 року в Івано-Франківську трапився знаменитий "замах" на Віктора Януковича, який тоді був кандидатом в президенти України і займав пост прем'єр-міністра. Патріо...