
У зв'язку з тим, що в Україні кілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення, в Держслужбі з питань праці (Держпраці) пропонують відносно цієї категорії громадян ввести нове покарання у вигляді позбавлення права голосу на виборах. Таку пропозицію озвучив голова Держпраці Роман Чернега, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
«Станом на сьогодні ми можемо говорити про кілька мільйонів наших громадян, які працюють за межами офіційних трудових відносин», - заявив чиновник.
Чернега впевнений, що отримуючи зарплату «в конвертах», громадяни погоджуються на відсутність соціальних гарантій і прав повноцінних членів суспільства.
При цьому він додав, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. «Я думаю, було б непогано передбачити і у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну краще, економічно стабільної, багатою», - сказав Чернега.
Нагадаємо, що Державна служби України з питань праці в 2018 році виявила 25 179 працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин, в результаті чого наклала на роботодавців штрафи на суму близько 1,7 мільярда.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...