Хіти тижня. "У Донецьк не повертайся": У мережу злили таємні переговори "сірого кандинала" Путіна Суркова з Ахметовим

Влітку 2014 року помічник президента Росії Владислав Сурков в Москві, який є куратором так званої "ДНР", зустрічався з чоловіком на ім'я "Рінат". Це випливає з перехоплення телефонної розмови Суркова з тодішнім прем'єр-міністром при угрупованні "ДНР" Олександром Бородаєм, який опублікувала об'єднана слідча група з розслідування катастрофи "Боїнга" рейсу MH17 на Донбасі (JIT), передають Патріоти України.

Ресурс «Новости Донбасса» припустив, що під «Рінатом» мається на увазі український бізнесмен-мільярдер Рінат Ахметов. Розмова датується 3 липня 2014 року. «Я з Рінатом зустрічався тут. Він був на початку тижня - мені просто колеги зателефонували, попросили. Я просто не хотів з нею зустрічатися», - говорить Сурков.

Також у розмові Сурков зазначає, що Рінат «три години терпляче чекав на нього в ресторані», але в результаті у них була «досить довга і безглузда розмова». «Він тут зустрічався зі своїм колишнім патроном. Той його, ну зрозуміло, за завданням, як кажуть... типу пропонував сидіти за столом з боку республіки. Ну, природно, відповідь була зрозуміла, що це неможливо з його боку», - продовжив помічник президента РФ. Сурков додав, що співрозмовник «все говорив про мир, про мир, про мир».

Він сказав Бородаю, що цей Рінат «дуже добре відгукувався про тебе», а також неодноразово «дуже добре говорив про Ходаковського і Пургіна». Також Сурков розповів, що «Рінат» питав, чи має він можливість приїхати в Донецьк. «Я, чесно кажучи, сказав йому, що краще цього не треба робити», - зізнався він. Бородай з ним погодився. «Сашко, у нього погані плани. Він буде розкладати вас тільки», - додав Сурков. Після цього Бородай розповів, що у нього є «цікава статистика» від «нашого друга, товариша Пургіна». «Щодо споживання газу... Зрозуміло, що всі підприємства області - вона ж республіка - впали в три рази в середньому, крім ахметовських», - зазначив тодішній "прем'єр ДНР". Ч

Бородай додав, що, за наявними даними, в Дружківці ці підприємства охороняють бойовики відразу двох польових командирів «ДНР» - Ігоря «Біса» Безлера і підрозділ «Схід» Олександра Ходаковського. «Що і було потрібно довести. Гаразд, у вас життя складне - все переплетено. Просто будь пильним», - відреагував Сурков. «Я думаю, якщо він спробує повернутися в Донецьк... це нічого хорошого не дасть. Я йому це в лоб сказав», - додав помічник президента РФ.

Хіти тижня. ​Історичне морське узбережжя Білорусі: Бацька висунув територіальні претензії до Росії​

субота, 7 грудень 2019, 10:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Калінінградську область Росії білоруською територією. Бацька також нагадав, що ще під час СРСР обговорювалося питання про приєднання Калінінградській області до Білорусі, повідомляють Патріоти України з пос...

Зірвав аплодисменти у "Шустера": З Кравчуком трапилась істерика, через наміри патріотів вийти на Майдан задля попередження можливості зради на "нормандському саміті"

субота, 7 грудень 2019, 9:52

Аргументи Вакарчука та Парубія, що президент Зеленський через громадянську акцію на Майдані може черпати підтримку своїй державницькій позиції на переговорах у Парижі, не сприймались першим президентом. Леонід Кравчук, котрий до того вже уславився ска...