Хіти тижня. "У кого купували, у того і питайте": Секретар РНБО відповів китайським покупцям "Мотор Січі"

Данилов наголосив, що "приховані оборудки" Україна визнавати не має наміру.

В історії з покупкою Китаєм українського стратегічного заводу "Мотор Січ" замішана Росія. Інформацію про це підтвердив секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данилов в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" увечері 12 березня, передають Патріоти України.

Секретар Радбезу дав зрозуміти, що скандал з приводу націоналізації "Мотор Січ" роздуває Москва, яка має "безпосереднє відношення до ... спроби захоплення підприємства". Це, з його слів, частина "інформаційної війни" Росії проти України.

Данилов запевнив, що націоналізація буде проводитися в повній відповідності з українським законодавством.

Звернувся він і до покупців "Мотор Січ" з Китаю. Секретар РНБО звернув їх увагу на те, що підприємство було придбане через офшор, тобто Україні не принесла нічого. "Якщо інвестори вкладають гроші в Галапагоські і Віргінські острови, в якісь офшори, які невідомі Україні, це сумнівні інвестори", - заявив Данилов.

Він уточнив, що "приховані оборудки" Україна визнавати не має наміру. "У кого купували, у того і питайте", - порадив секретар Радбезу китайським покупцям.

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...