Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів.

Пресслужба Россільгоспнагляду оголосила про введення продовольчого ембарго проти ряду продуктів харчування з Китаю, передають Патріоти України.

Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня.

Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайської рослинної продукції, зараженої небезпечними, карантинними об'єктами. Уточнюється, що в 2018-2019 роках були виявлені 48 випадків в основному в зерняткових і кісточкових культурах.

До кісточкових культур відносяться сливи, нектарини, абрикоси, персики, алича, вишня, черешня, до зерняткових - яблука, груші, айва.

За словами Россільгоспнагляду, в Китай неодноразово були направлені офіційні ноти і пропозиції провести консультації і інспекції місць виробництва, зберігання і упаковки товарів. Від Пекіна відповіді не послідувало.

Відомо, що Китай є одним з найбільших постачальників продукції рослинного походження в Росію - понад 900 тис. тонн в рік. Крім того, в РФ прибуває понад 80 тис. тонн китайських томатів на рік, близько 53 тис. тонн продовольчої картоплі, а також 100 тис. тонн цибулі і часнику.

Хіти тижня. Росія - спадкоємиця Орди: Перший президент Татарстану виступив проти святкування в РФ повалення монголо-татарської навали

субота, 23 листопад 2019, 1:00

Мінтімер Шаймієв закликав Кремль не займатися "невмілими руками ревізією історії".

Грабіж кораблів: Адвокат розповів, що Росія зробила з трусами українських моряків (відео)

субота, 23 листопад 2019, 0:32

Українські кораблі близько 10 місяців перебували фактично без нагляду. У Росії заявили, що деякі особисті речі українських моряків на захоплених в Керченській протоці кораблях "згнили через вогкість". Про це повідомив адвокат українських моряків Микола...