Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів.

Пресслужба Россільгоспнагляду оголосила про введення продовольчого ембарго проти ряду продуктів харчування з Китаю, передають Патріоти України.

Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня.

Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайської рослинної продукції, зараженої небезпечними, карантинними об'єктами. Уточнюється, що в 2018-2019 роках були виявлені 48 випадків в основному в зерняткових і кісточкових культурах.

До кісточкових культур відносяться сливи, нектарини, абрикоси, персики, алича, вишня, черешня, до зерняткових - яблука, груші, айва.

За словами Россільгоспнагляду, в Китай неодноразово були направлені офіційні ноти і пропозиції провести консультації і інспекції місць виробництва, зберігання і упаковки товарів. Від Пекіна відповіді не послідувало.

Відомо, що Китай є одним з найбільших постачальників продукції рослинного походження в Росію - понад 900 тис. тонн в рік. Крім того, в РФ прибуває понад 80 тис. тонн китайських томатів на рік, близько 53 тис. тонн продовольчої картоплі, а також 100 тис. тонн цибулі і часнику.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.