Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів.

Пресслужба Россільгоспнагляду оголосила про введення продовольчого ембарго проти ряду продуктів харчування з Китаю, передають Патріоти України.

Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня.

Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайської рослинної продукції, зараженої небезпечними, карантинними об'єктами. Уточнюється, що в 2018-2019 роках були виявлені 48 випадків в основному в зерняткових і кісточкових культурах.

До кісточкових культур відносяться сливи, нектарини, абрикоси, персики, алича, вишня, черешня, до зерняткових - яблука, груші, айва.

За словами Россільгоспнагляду, в Китай неодноразово були направлені офіційні ноти і пропозиції провести консультації і інспекції місць виробництва, зберігання і упаковки товарів. Від Пекіна відповіді не послідувало.

Відомо, що Китай є одним з найбільших постачальників продукції рослинного походження в Росію - понад 900 тис. тонн в рік. Крім того, в РФ прибуває понад 80 тис. тонн китайських томатів на рік, близько 53 тис. тонн продовольчої картоплі, а також 100 тис. тонн цибулі і часнику.

​Влада міняється: Аналітики прогнозують, що чекати Україні від поспішне призначення новим радником Трампа з нацбезпеки О’Браєна​

четвер, 19 вересень 2019, 20:38

Традиційно для себе – через твіт – президент Трамп представив публіці свого нового радника з національної безпеки Роберта О’Браєна, зазначають Патріоти України. Незначний поспіх з призначенням став наслідком суботньої атаки на нафтові об’єкти Саудів...

Хіти тижня. Лукашенко розповів про свою відставку та хто повинен керувати країною

четвер, 19 вересень 2019, 20:30

Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу...