Хіти тижня. У кума Путіна великі проблеми: "ОПЗЖ" знаходиться на межі розпаду

Партія може розколотися через конфлікти між олігархами.

Російські джерела повідомляють про розпад проекту "ОПЗЖ" напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал "НЕЗИГАРЬ" з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні проросійської партії, передають Патріоти України.

"Проект" ОПЗЖ "знаходиться в процесі розпаду, про це нам повідомило кілька джерел в оточенні партії", - пишуть автори повідомлення. Telegram-канал уточнює, що розкол відбувається по лінії Медведчук-Рабинович, Льовочкін-Бойко, оскільки олігарх Дмитро Фірташ, який знаходиться в Австрії, не може брати активної участі в роботі партії. Російські джерела уточнюють, що група Льовочкіна і Бойка працює в інтересах Коломойського і ділить з ним округи на майбутніх виборах.

При цьому криза в партії настільки серйозна, що найбільш проросійське крило Медведчука і Рабиновича буде змушене створювати нову партію, оскільки розкручений бренд "оппоплатформи" доживає останні дні. "Група Медведчук-Рабинович буде поставлена перед фактом створення нової політсили з яскраво вираженим проросійським вектором, відразу після завершення місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня", - зазначено в повідомленні.

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...