
Народний депутат партії "Слуга народу" Гео Лерос заявив, що серед членів політсили нібито обжилася людина без принципів, яка мислить винятково через призму своїх особистих інтересів. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.
Він зазначив, що мова йде про главу Офісу президента Андрія Єрмака, який, на думку Лероса, розмінюється національними інтересами. Він підкреслив, що для інституту парламентаризму має бути соромно, що депутатів, які пішли за високою ідеєю, поклавши свою репутацію в одну корзину, сьогодні намагаються перетворити в безлику кнопку.
"Турборежим вже не в парламенті, а як потворна мутація цього поняття перемістилася у тіньові офіси всіх рівнів влади, де тепер також спритно пакують валізи для старшого по ярмаркам в країні", – написав він.
"У 2019 я навіть не сумнівався, що в Україні відбудуться великі зміни, справжній тектонічний зсув, після якого підуть в історію старі еліти, і з ними вся корупційна система, але зараз стає очевидно, що у деяких учасників процесу були свої плани на країну", – написав "слуга народу".
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...