Хіти тижня. "У них тех Путиных, как гуталина": Х**ла спіймали на дивній зміні зовнішності за день (фото)

У мережі звернули увагу на те, як протягом одного дня змінився зовнішній вигляд президента Росії Володимира Путіна. Відповідні фотографії в соціальній мережі Facebook опублікував відомий український блогер Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що у президента РФ буквально за кілька годин змінилася форма голови. Блогер натякнув, що це міг бути двійник російського президента.

"1 червня в кремлівському бункері був насичений день - довелося, судячи з усього, випускати на вахту цілих двох Путіних: днем привітав багатодітних батьків яйцеголовий, а ввечері з їх ЦВК говорив більш круглоголовий", - підписав він фото.

Під публікацією люди також прокоментували відмінності між "двома Путіними".

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...