Хіти тижня. "У них тех Путиных, как гуталина": Х**ла спіймали на дивній зміні зовнішності за день (фото)

У мережі звернули увагу на те, як протягом одного дня змінився зовнішній вигляд президента Росії Володимира Путіна. Відповідні фотографії в соціальній мережі Facebook опублікував відомий український блогер Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що у президента РФ буквально за кілька годин змінилася форма голови. Блогер натякнув, що це міг бути двійник російського президента.

"1 червня в кремлівському бункері був насичений день - довелося, судячи з усього, випускати на вахту цілих двох Путіних: днем привітав багатодітних батьків яйцеголовий, а ввечері з їх ЦВК говорив більш круглоголовий", - підписав він фото.

Під публікацією люди також прокоментували відмінності між "двома Путіними".

"Будут просить помощи у Запада": Відомий письменник спрогнозував, що станеться із Росією після Путіна

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:32

Коли президент РФ Володимир Путін покине свою посаду, новим російським властям доведеться пожертвувати Донбасом і Кримом, і це стане необхідністю, щоб країна знову змогла повернутися в цивілізований світ. Така заява пролунала від письменника і публіцис...

"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...