
У понеділок, 2 березня, бойовики на Донбасі 13 раз порушили режим припинення вогню, атакувавши Збройні сили України (ЗСУ) з різних видів озброєння, але поплатилися за це і зазнали серйозних втрат. Про це йдеться в заяві штабу Операції Об'єднаних сил, передають Патріоти України.
"Противник обстрілював наші позиції з заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 152 мм, мінометів калібру 120 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що бойовики вели вогонь по населеному пункту Красногорівка з міномета калібру 120 мм. Одна з мін розірвалася біля будинку і вибила шибки, осколки поранили місцеву жительку.
У результаті ворожих обстрілів двоє українських військовослужбовців отримали поранення, троє - бойове ураження. "За підтвердженими даними, втрати російських окупаційних військ протягом останніх двох днів склали: незворотними - 4 людини, пораненими і травмованими - 2 людини, знищено озброєння і військової техніки - 2 одиниці", - підкреслили в штабі.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...