Хіти тижня. У Раду пройшли б чотири партії, "Слуга" лідирує з антирекордним показником, - опитування

Чотири партії пройшли б до Верховної Ради, якби парламентські вибори проходили в найближчу неділю, передають Патріоти України.

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", парламентський рейтинг очолює партія "Слуга народу", яку готові підтримати 29,3% серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором.

За партію "Опозиційна платформа – За життя" проголосували б 15,3% українців, за "Європейську солідарність" – 13,6%, за "Батьківщину" – 10,7%.

При цьому "Сила і честь" і партія Шарія набрали б по 3,7%, Радикальна партія – 3,5%, "Голос" – 3%, "Свобода" – 2,5%, "Українська стратегія" Володимира Гройсмана – 2,2%. Близько 20% опитаних не визначилися з партійними уподобаннями.

В ході дослідження методом особистого інтерв'ю було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,2%.

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

Тепер тікати тільки на Ростов? Мін’юст США звинуватив Коломойського та Боголюбова в крадіжках та відмиванні мільярдів з Приватбанку

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:28

Якщо США видадуть ордер на арешт дніпровського олігарха, то про подорожі світом можна буде забути, та й відсидітись не тільки в Україні, а навіть і в Ізраїлі, чи Швейцарії буде проблематично. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського о...