Хіти тижня. У США та ЄС широко розкрили очі на інтерв'ю ВВС: "Зеленський не готовий відповідати на серйозні запитання, він все зводить до жартів. У партнерів склалося негативне враження", - Гонгадзе

Після інтерв'ю президента Зеленського залишилося сумне враження, адже він не здатний відповідати на серйозні запитання, всі аргументи для нього це жарти. Про це в ефірі "Прямого" заявила керівниця Української служби "Голос Америки" Мирослава Гонгадзе, зазначають Патріоти України.

"Експерти і оглядачі у Сполучених Штатах помітили це інтерв’ю, звернули на нього особливу увагу. І я розмовляла з декількома експертами по Україні, які займаються дуже щільно Україною. І одні звернули увагу на декілька позитивних, так би мовити, моментів", - повідомила Гонгадзе.

Вона підкреслила, що деякі моменти в інтерв'ю президента є мають ряд цікавих аспектів і міжнародні партнери також звернули на це увагу.

"А саме те, що президент Зеленський визнав те, що, можливо, йому не вдасться досягти миру на Донбасі, і те, що, можливо, досягати цього миру доведеться комусь іншому. Інший аспект. Він також заявив, що готовий до звільнення генерального прокурора Венедіктової, якщо вона не покаже результатів своєї роботи. Тобто дві такі речі, на які тут звернули увагу", - зазначила керівниця українського "Голосу Америки".

"З іншого боку, звернули увагу також на ці дуже слабкі посили, які висловив президент Зеленський. А саме у тому, що він не був готовий відповідати на прямі запитання, не був готовий до викликів. І як один експерт-політолог, професор університету Бейлор Сергій Куделя заявив, що насправді, якщо би президенту Зеленському задавали такі запитання щотижня, які йому задавали у Лондоні, то, можливо, він би був готовий відповідати на ті виклики і на реалістичні складні речі, і бути готовим відповідати прямо, а не робити з них жарти", - підкреслила Мирослава Гонгадзе.

Вона зазначила, що в цілому після інтерв'ю президента у європейських партнерів склалося негативне враження про Зеленського.

"Отже, звернули увагу та уважно стежили за тим, як він відповідав, що він говорив. І загальне враження від цього інтерв’ю насправді досить сумне", - заявила Мирослава Гонгадзе.

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...

З архіву ПУ. "От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда": Політтехнолог Голобуцький - про Миколу Азарова (скріншот)

четвер, 24 червень 2021, 4:00

"Азаров щиро вважає, що головним сенсом всього життя сина Хрущова було визнати, що "прем'єр Азаров - найкращий з усіх прем'єрів України". От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцм...