Хіти тижня. "У цій схемі і Нацполіція, і СБУ, і інші...": Президент на Житомирщині влаштував "розгон" силовикам

​Володимир Зеленський рекомендує звільниться главам Нацполіції і СБУ в Житомирській області через незаконний видобуток бурштину.

Президент України Володимир Зеленський рекомендує написати заяви про звільнення керівників Головного управління Національної поліції і УСБУ в Житомирській області через ситуацію з нелегальним видобутком бурштину, передають Патріоти України.

"Я вам не вірю, я буду говорити з керівником, і я вам теж дуже рекомендую покинути вашу посаду. Буду говорити з паном Аваковим (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков - ред.), з паном Князєвим (глава Нацполіціі Сергій Князєв - ред.) ... Я не вірю вам, бо за чотири роки ви говорите, що ви припинили (нелегальний видобуток бурштину в області - ред.), а у нас є економічні висновки: що ви тут припинили, хто припинив? (...) Може, ви ... в схемі не були, але ви не можете нічого зробити з "піратами бурштиновими" Житомирщини", - сказав Зеленський главі ГУ Нацполіції Житомирської області в ході робочої поїздки в понеділок на Житомирщину.

Звертаючись до глави УСБУ області, президент вказав, як працюють з бурштином представники Служби безпеки. "А ви знаєте, що Служба безпеки України теж в цій схемі? ... Як вони працюють з бурштином, якщо не за схемою, яким чином? ... Ми замінимо главу СБУ Житомирської області. Я хотів би, щоб пан Іван Геннадійович Баканов (т.в.о. голови СБУ - ред.) розглянув іншу кандидатуру", - зазначив глава держави.

Він також запропонував Князеву звільнити керівників районних відділів Нацполіції Олевського та Овруцького районів області. "У цій схемі і Нацполіція, і СБУ, і інші. Я так розумію, що якщо ми говоримо про Житомирську область - це Олевський та Овруцький райони ... Керівників райвідділів поліції, я вас дуже прошу звільнити" - сказав Зеленський, звертаючись до глави Нацполіції України.

За словами президента, проблема нелегального видобутку бурштину в Україні "набула масштабу екологічного лиха". "Дійсно, тисячі гектарів лісових земель перетворилися в пустелю ... Ми сьогодні облетіли всі і все це бачили. Ми розуміємо, що люди полюють там на бурштин, ми розуміємо, що це реальна війна, по-іншому не можу про це сказати, війна з державою кримінальних авторитетів, яких прикривали і поліція, і СБУ, і прокуратура", - сказав Зеленський.

Він також запропонував піти у відставку начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. "Ми почнемо працювати по всьому прізвищами в цих трьох областях (Волинській, Рівненській та Житомирській - ред.), щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя", - заявив президент.

Не просто "палацовий переворот": Екс-депутат Держдуми РФ спрогнозував, що чекає на його країну

понеділок, 26 серпень 2019, 6:28

У Росії поступово підвищується ймовірність розвитку революційних подій. Однак, альтернативи чинним політикам поки що немає. Таку думку висловив колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов, повідомляють Патріоти України. На його думку, револю...

Хіти тижня. Без Порошенка і Януковича: "Ходу гідності" в Києві відвідали три екс-президенти України (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:00

В президентській ложі були три колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко. П'ятий президент України Петро Порошенко проігнорував Ходу гідності у Києві. Також на захід не з'явився експрезидент-утікач Віктор Янукович, перед...