Хіти тижня. "У цій схемі і Нацполіція, і СБУ, і інші...": Президент на Житомирщині влаштував "розгон" силовикам

​Володимир Зеленський рекомендує звільниться главам Нацполіції і СБУ в Житомирській області через незаконний видобуток бурштину.

Президент України Володимир Зеленський рекомендує написати заяви про звільнення керівників Головного управління Національної поліції і УСБУ в Житомирській області через ситуацію з нелегальним видобутком бурштину, передають Патріоти України.

"Я вам не вірю, я буду говорити з керівником, і я вам теж дуже рекомендую покинути вашу посаду. Буду говорити з паном Аваковим (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков - ред.), з паном Князєвим (глава Нацполіціі Сергій Князєв - ред.) ... Я не вірю вам, бо за чотири роки ви говорите, що ви припинили (нелегальний видобуток бурштину в області - ред.), а у нас є економічні висновки: що ви тут припинили, хто припинив? (...) Може, ви ... в схемі не були, але ви не можете нічого зробити з "піратами бурштиновими" Житомирщини", - сказав Зеленський главі ГУ Нацполіції Житомирської області в ході робочої поїздки в понеділок на Житомирщину.

Звертаючись до глави УСБУ області, президент вказав, як працюють з бурштином представники Служби безпеки. "А ви знаєте, що Служба безпеки України теж в цій схемі? ... Як вони працюють з бурштином, якщо не за схемою, яким чином? ... Ми замінимо главу СБУ Житомирської області. Я хотів би, щоб пан Іван Геннадійович Баканов (т.в.о. голови СБУ - ред.) розглянув іншу кандидатуру", - зазначив глава держави.

Він також запропонував Князеву звільнити керівників районних відділів Нацполіції Олевського та Овруцького районів області. "У цій схемі і Нацполіція, і СБУ, і інші. Я так розумію, що якщо ми говоримо про Житомирську область - це Олевський та Овруцький райони ... Керівників райвідділів поліції, я вас дуже прошу звільнити" - сказав Зеленський, звертаючись до глави Нацполіції України.

За словами президента, проблема нелегального видобутку бурштину в Україні "набула масштабу екологічного лиха". "Дійсно, тисячі гектарів лісових земель перетворилися в пустелю ... Ми сьогодні облетіли всі і все це бачили. Ми розуміємо, що люди полюють там на бурштин, ми розуміємо, що це реальна війна, по-іншому не можу про це сказати, війна з державою кримінальних авторитетів, яких прикривали і поліція, і СБУ, і прокуратура", - сказав Зеленський.

Він також запропонував піти у відставку начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. "Ми почнемо працювати по всьому прізвищами в цих трьох областях (Волинській, Рівненській та Житомирській - ред.), щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя", - заявив президент.

Шляхом зради: Напередодні "нормандських переговорів" "дружба" Макрона з Путіним видається незрозумілою

субота, 7 грудень 2019, 12:50

Незважаючи на червоні сигнали, Еммануель Макрон стверджує, що абсурдно розглядати Росію як противника, ніби відмова від такої позиції могла б стерти сліди холодної війни, яка знову назріває. «Як і багато президентів Франції до нього, Макрон вирішив пр...

Російські окупанти нарешті повернули тіло полковника "Альфи", загиблого під час відбиття атаки диверсантів

субота, 7 грудень 2019, 12:34

Терористи через тиждень після загибелі віддали викрадене з нейтральної смуги тіло офіцера ЦСО СБУ Каплунова. Члени незаконного збройного формування "ДНР" передали українській стороні тіло загиблого в зоні ООС співробітника спецпідрозділу Центру спеціал...