Хіти тижня. У Зеленського після "жартів" про тарифи поменшало? Чергова соціологічна установа оприлюднила рейтинг політпартій на виборах до парламенту

5-відсотковий прохідний бар'єр мають великі шанси подолати партія "Європейська Солідарність" (7,9%), "Опозиційна платформа - За життя" (7,7%), "Батьківщина" (7,2%).

На дострокових виборах 21 липня у Верховну Раду можуть пройти шість політичних партій, лідирує партія "Слуга народу". Про це свідчать дані опитування, проведеного центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", передають Патріоти України.

Згідно з результатами соцопитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 42,6% серед усіх опитаних виборців. Також долають 5-відсотковий прохідний бар'єр партія "Європейська Солідарність" (7,9%), "Опозиційна платформа - За життя" (7,7%), "Батьківщина" (7,2%).

При цьому певні шанси пройти в парламент мають партія "Сила і честь", яку готові підтримати 4,2% респондентів, і "Голос" з 4,1% підтримки виборців. За партію "Громадянська позиція" готові віддати свої голоси 2,4%, за Радикальну партію - 1,8%. "Свободу" - 1,3%. Рейтинг інших партій 1% і нижче.

Дослідження проводилося 29 травня - 6 червня. Було опитано 4000 респондентів, статистична похибка вибірки склала +/- 1,6%.

Хіти тижня. "Вони бояться, вони параноїки": Американський військовий зробив грізне попередження українцям (відео)

субота, 21 вересень 2019, 10:00

Президент Росії Володимир Путін у гібридній війні проти України може перейти до тактики терористичних актів для тиску на офіційний Київ. Про це заявив в ефірі ObozTV капітан 1 рангу у відставці ВМС США Гаррі Табах, коментуючи "інструментарій" Кремля пр...

Покусився на недоторканого: "Поверніть Україні 155 мільярдів за ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі схльоснувся з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 9:56

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...