Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті.

У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.

Всі фото зроблені у вересні 2020 року з українських позицій. Автори знімків не названі. Очевидно, що фотографували Горлівку з селища Шуми. «Вид на Горлівку з українських позицій. Вересень, 2020. Фото зроблено з української сторони в селищі Шуми. На фото видно вже горлівські терикони. Уявляєте, як ми - близько?!», - пишуть автори фото.
На одному зі знімків видно житлові будинки в Горлівці.


Беззвучний та маневренний: Україна успішно випробувала дрон-камікадзе "ST-35 Грім" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:28

Час розгортання комплексу не більше 15-20 хвилин. "Грім" - новий український ударний безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ураження цілі шляхом самознищення, повідомляють Патріоти України. . Ця розробка українських вчених дозволить ЗСУ про...

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...