Хіти тижня. ​УЄФА відреагував на істерику Росії з вимогою змінити форму збірної України, заявлену на Євро-2020/21

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив нову форму збірної України з футболу на майбутній чемпіонат Європи, пояснивши, що символіка збірної України з Кримом і Донбасом, а також з національним гаслом повністю відповідає всім правилам і стандартам, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Чемпіонат".

Як відомо, на футболках наших гравців зображена карта України в міжнародно визнаних кордонах, включно з окупованими Росією територіями. Крім того, на форму завдано відоме гасло "Слава Україні - Героям Слава!".

"Національна збірна України виступатиме в новій, особливою формою. Ми віримо, що силует України додасть сил гравцям, адже вони будуть битися за всю Україну. А вся Україна від Севастополя і Сімферополя до Києва, Донецька і Луганська до Ужгорода підтримувати їх в кожному матчі ", - нарисав на своїй сторінці в Facebook президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Функціонер відзначав також, що для всіх українців найбільш цінним є обрис країни разом з Кримом і Донбасом, де головною мелодією є слова національного гімну, де на "Слава Україні!" відповідають "Героям Слава!".

"Це буде на нашій новій формі і буде надихати наших спортсменів на нові перемоги", - наголосив глава Української асоціації футболу.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...