Хіти тижня. "Україна і Білорусь у небезпеці": Ілларіонов розкрив план окупації Путіна

Президент Росії Володимир Путін не відмовився від плану поглинання Білорусі, і тому країна досі перебуває в небезпеці, як і Україна. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявив російський економіст, колишній радник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.

"Володимир Володимирович радиться то з Махатмою Ганді, то з кимось із цього ряду... А особи цього рівня порадили Володимиру Володимировичу вирішити питання історичної Росії. З точки зору Володимира Володимировича, західні кордони історичної Росії проходять по західних кордонах Російської імперії кінця XVIII століття, станом після третього поділу Речі Посполитої. тобто по річці Німан, Західний Буг і далі по Дністру", – пояснив він свої побоювання.

"І, власне кажучи, багато чого з того, що він сказав і зробив після того, як написав про це у своїй статті 2012 року, тільки підтверджує, що він від цієї мети не тільки не відмовився, але і, навпаки, бачить у нинішній ситуації, яка розгортається і в Білорусі, і в Україні, набагато сприятливіші можливості для здійснення цього проєкту", – додав Ілларіонов.

Також ексрадник Путіна наголосив, це зовсім не означає, що він користуватиметься для цього тільки суто військовими методами. Адже зараз для подібних цілей є широкий спектр інструментів, включаючи гібридну війну.

"Про це Юрій Безменов дуже докладно розповів у серії своїх виступів початку 80-х років, які доступні в YouTube. Він був працівником КДБ, який виїхав на Захід і розповів про те, чому його вчили про методи моральної дестабілізації суспільств, кілька стадій, як це робиться", – сказав Ілларіонов.

"І з точки зору цієї теорії, те, що відбувається в Білорусі та в Україні, загалом перебуває в повній відповідності з підручником. Володимир Володимирович просто вміє чекати. Деякі речі не обов'язково робити тільки військовими засобами. Але іноді можна підштовхнути і десь допомогти. І Лукашенко, і Білорусь, і Україна перебувають у небезпеці", – попередив він.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...