
Глава офісу президента Андрій Єрмак прибув до Берліна на зустріч радників лідерів Нормандської четвірки, де обговорює питання безпеки на окупованій частині Донбасу. Український телеграм-канал "ТАЄМНИЦІ ДЕПУТАТА" повідомив, що, цілком ймовірно, переговори погано складаються для Росії, передають Патріоти України.
Раніше інформаційні агентства підтвердили, що обидва - і голова Офісу президента Андрій Єрмак, і заступник керівника Адміністрації президента РФ Дмитро Козак вже прибули до Берліна для участі у зустрічі політичних радників "Нормандського формату" (Росія, Німеччина, Україна і Франція). "Переговори, напевно, складні, Козак може бути незадоволений. Тому що по російським ТГ-каналах пішли "зливи", що Єрмак і Козак говорять про вибори на Донбасі", - зазначають автори повідомлення.
За інформацією джерела, на Банковій питання виборів навіть не вносили до порядку переговорів без кроків з безпеки. Однак Росія протягом 6 останніх років вимагає саме цього. "Схоже, Росія продовжує вести інформаційну війну і піднімати ставки, традиційно виплоджуючи фейки. Стежимо за каналами, які розганяють інформацію. Більшість з грушним слідом", - зазначено в повідомленні.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...