Хіти тижня. "Українські вибори почнуть сіяти сумніви в головах багатьох людей у Росії", - російський опозиціонер

Росіянам не з руки коментувати вибори в Україні, де народ уже протягом 25 років регулярно вказує на двері своїм президентам і прем'єр-міністрам.

Гаррі Каспаров

Українські вибори впливають на російську владу і громадян. Таку думку 1 квітня висловив російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров в інтерв'ю закордонним ЗМІ, передають Патріоти України.

Опозиціонер зазначив, що не може коментувати підсумки першого туру виборів в Україні. "Як представник Росії, я вважаю для себе незручним втручатися в цей процес. По-перше, тому що Росія є країною-агресором, по-друге, тому що ми вже забули, що таке вибори. Учити, як треба голосувати, тих, хто вже протягом 25 років регулярно вказує на двері своїм президенту і прем'єр-міністрам, мені здається, росіянам не з руки. І я б порадив усім іншим, як опозиційним, так і псевдо-опозиційним російським діячам просто мовчати й заздрити", – підкреслив він.

Каспаров додав, що у РФ намагаються замінити внутрішній порядок денний обговоренням виборів в Україні, що може дати несподіваний ефект. "Влада намагається дискредитувати ці вибори, але громадяни, які дивляться на це, можуть поставити запитання: "Як же так, там є президент Петро Порошенко, який виплодок пекла взагалі, диктатор, в Україні фашистська держава. А, пардон, узагалі хто там лідирує?.." Українські вибори почнуть сіяти сумніви в головах багатьох людей у Росії", – підсумував опозиціонер.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...