Хіти тижня. "Українські вибори почнуть сіяти сумніви в головах багатьох людей у Росії", - російський опозиціонер

Росіянам не з руки коментувати вибори в Україні, де народ уже протягом 25 років регулярно вказує на двері своїм президентам і прем'єр-міністрам.

Гаррі Каспаров

Українські вибори впливають на російську владу і громадян. Таку думку 1 квітня висловив російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров в інтерв'ю закордонним ЗМІ, передають Патріоти України.

Опозиціонер зазначив, що не може коментувати підсумки першого туру виборів в Україні. "Як представник Росії, я вважаю для себе незручним втручатися в цей процес. По-перше, тому що Росія є країною-агресором, по-друге, тому що ми вже забули, що таке вибори. Учити, як треба голосувати, тих, хто вже протягом 25 років регулярно вказує на двері своїм президенту і прем'єр-міністрам, мені здається, росіянам не з руки. І я б порадив усім іншим, як опозиційним, так і псевдо-опозиційним російським діячам просто мовчати й заздрити", – підкреслив він.

Каспаров додав, що у РФ намагаються замінити внутрішній порядок денний обговоренням виборів в Україні, що може дати несподіваний ефект. "Влада намагається дискредитувати ці вибори, але громадяни, які дивляться на це, можуть поставити запитання: "Як же так, там є президент Петро Порошенко, який виплодок пекла взагалі, диктатор, в Україні фашистська держава. А, пардон, узагалі хто там лідирує?.." Українські вибори почнуть сіяти сумніви в головах багатьох людей у Росії", – підсумував опозиціонер.

Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...