Хіти тижня. Українському міністру стало погано під час виступу в Києві (відео)

Міністру інформаційної політики України Юрію Стецю стало погано під час виступу на міжнародному форумі до річниці анексії Криму "Окупований півострів: чотири роки опору".

Юрій СтецьВідео з інцидентом опубліковано на сторінці відомства в Facebook, передають Патріоти України.

"Я як завжди буду мінімально дипломатичним, але максимально відвертим і щирим. Здрастуйте, шановні панове посли, колеги, В'ячеслав Кириленко, Ірина Геращенко, Рефат Чубаров, колеги журналісти. Почну з найменш приємного. Пані (посол США Марі - ред.) Йованович, пані (депутат Європарламенту Ребекка - ред.) Хармс, ви говорили щойно, що Крим - це Україна, а Росія - окупант. Подивіться на Ахмета Чийгоза, його за це посадили, ви - наступні", - сказав Стець і пішов за лаштунки.

Через деякий час глава Мінінформполітики повернувся і намагався відновити виступ, проте не зміг говорити. "Вибачте, будь ласка, міністр хворий. Для нас це є нормою, просимо поставитися з розумінням до цього моменту", - прокоментувала модератор форуму.

Початок виступу Стеця на відео з 33:38, йому стає погано на 34:07:

Опублікував: Олег Устименко

Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"

субота, 24 липень 2021, 11:55

Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?". Так, модера...

Може на Банковій дослухаються: Лана Зеркаль розповіла, як треба діяти Україні щодо уоди по "Північному потоку-2":

субота, 24 липень 2021, 11:43

Після оприлюднення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку-2" має докласти масксимум зусиль і довести, що українська газотранспортна система є реальною альтернативою монополії "Газпрому", а її збереження потрібне Європі. Про це написала радниця м...