Хіти тижня. Українському міністру стало погано під час виступу в Києві (відео)

Міністру інформаційної політики України Юрію Стецю стало погано під час виступу на міжнародному форумі до річниці анексії Криму "Окупований півострів: чотири роки опору".

Юрій СтецьВідео з інцидентом опубліковано на сторінці відомства в Facebook, передають Патріоти України.

"Я як завжди буду мінімально дипломатичним, але максимально відвертим і щирим. Здрастуйте, шановні панове посли, колеги, В'ячеслав Кириленко, Ірина Геращенко, Рефат Чубаров, колеги журналісти. Почну з найменш приємного. Пані (посол США Марі - ред.) Йованович, пані (депутат Європарламенту Ребекка - ред.) Хармс, ви говорили щойно, що Крим - це Україна, а Росія - окупант. Подивіться на Ахмета Чийгоза, його за це посадили, ви - наступні", - сказав Стець і пішов за лаштунки.

Через деякий час глава Мінінформполітики повернувся і намагався відновити виступ, проте не зміг говорити. "Вибачте, будь ласка, міністр хворий. Для нас це є нормою, просимо поставитися з розумінням до цього моменту", - прокоментувала модератор форуму.

Початок виступу Стеця на відео з 33:38, йому стає погано на 34:07:

Опублікував: Олег Устименко

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:

Казахстан змушений відчутно скоротити видобуток нафти та газу після українських ударів по російських переробних потужностях

субота, 27 червень 2026, 7:27

На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...