Хіти тижня. Українців з Уханю ізолювали, а з Мілану - відпустили гуляти. Чому? - екс-нардеп

100% інфікованих – це наші громадяни, котрі приїхали з уражених епідемією країн.

Ігор Луценко. Фото: соцмережі.

"Перший випадок коронавірусу у місті Житомир. Пацієнтові 56 років, він нещодавно повернувся з Австрії. У Києві третій випадок корона вірусу. Це 50-річний чоловік, який нещодавно подорожував у Швейцарію", - пише екс-нардеп Ігор Луценко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На Дніпропетровщині пацієнти, у яких виявили коронавірус, нещодавно повернулися з-за кордону. У Чернівцях, повідомили медики, усі хворі подорожували до країн, де зафіксовано випадки коронавірусу. Це, зокрема, Італія, Іспанія та Англія.

Коротше, 100% інфікованих – це наші громадяни, котрі приїхали з уражених епідемією країн. Мені цікаво було б почути пояснення, чому не введено карантин для тих, хто повертаються із «заражених» держав? Чому з інфікованого Уханю відправили в Санжари, а з інфікованого Мілану – їдьте в Київ, Чернівці, Дніпро, Одесу?

Можна було б ввести поріг – приміром, якщо на країну більше, ніж 500 заражених, тоді – в ізоляцію на 14 днів. Для економіки значно дешевше, аніж зупиняти регулярне пасажирське сполучення для мільйонів громадян, закривати бізнеси з сотнями тисяч робочих місць.

В кінці-кінців, визнаючи власне безсилля, державі можна було б запровадити законодавчу вимогу самоізоляції для тих, хто приїздить з ризикованих країн. Звісно, її б порушували, бо контролювати важко, але у певній кількості випадків – чим чорт нє шутіт, і дотримувалися. Але ні. Не можу осягнути, чого це не робиться".

Портнов радо потирає руки: Суд у Києві прийняв жорстке рішення щодо приводу Порошенка у ДБР

четвер, 4 червень 2020, 16:23

У четвер, 4 червня, Печерський районний суд Києва прийняв рішення про примусовий привід п'ятого президента Петра Порошенка для допиту в якості свідка в Державне бюро розслідувань. Про це повідомила прес-служба ДБР, передають Патріоти України. Порошенка...

"Лисапетный батальон": Мережу підірвало відео з кортежем Зеленського в українській "глибинці"

четвер, 4 червень 2020, 15:10

У мережу виклали відео з котрежем президента України Володимира Зеленського, який під час робочої поїздки в Хмельницьку область заїхав в одне з сіл, передають Патріоти України.