
"На Дніпропетровщині пацієнти, у яких виявили коронавірус, нещодавно повернулися з-за кордону. У Чернівцях, повідомили медики, усі хворі подорожували до країн, де зафіксовано випадки коронавірусу. Це, зокрема, Італія, Іспанія та Англія.
Коротше, 100% інфікованих – це наші громадяни, котрі приїхали з уражених епідемією країн. Мені цікаво було б почути пояснення, чому не введено карантин для тих, хто повертаються із «заражених» держав? Чому з інфікованого Уханю відправили в Санжари, а з інфікованого Мілану – їдьте в Київ, Чернівці, Дніпро, Одесу?
Можна було б ввести поріг – приміром, якщо на країну більше, ніж 500 заражених, тоді – в ізоляцію на 14 днів. Для економіки значно дешевше, аніж зупиняти регулярне пасажирське сполучення для мільйонів громадян, закривати бізнеси з сотнями тисяч робочих місць.
В кінці-кінців, визнаючи власне безсилля, державі можна було б запровадити законодавчу вимогу самоізоляції для тих, хто приїздить з ризикованих країн. Звісно, її б порушували, бо контролювати важко, але у певній кількості випадків – чим чорт нє шутіт, і дотримувалися. Але ні. Не можу осягнути, чого це не робиться".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....