Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, що нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

У Мережі з'явилося відео, на якому чоловік у військовій формі армії РФ стверджує, що Україна нібито "хоче напасти на Росію". У зв'язку з цим військовослужбовців відправляють в Ростов. Кадри в Twitter публікує користувач Vitauskas, передають Патріоти України.

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік.

На уточнюючі питання, чи вірить він в інформацію про "напад" України, він неодноразово відповів ствердно. "Территория есть между Украиной и Россией, она стоит как раз четко на границе. Эта территория не принадлежит официально ни Украине, ни России. Нейтральная территория, грубо говоря. Опять же она находится с нашей стороны…Это недалеко от Донбасса", - плутано пояснив військовий.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...